Wpis z mikrobloga

Radzianie męczą się żeby wyzwolić II RP z łap hitlerowców, a ja jestem cwaniak i się okopałem między Wisłą a Wartą z 60 dywizjami i sobie tam siedzę od września 1939 roku XD

W trakcie szkolenia są jeszcze jeszcze 24 dywizje, ale się nie śpieszę, bo Mackiewicz mówił, że do wojny trzeba przystąpić jako ostatni, bo po wszystkim liczy się to ile kto dywizji ma na końcu, a nie ile miał na początku wojny ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#heheszki #gry #strategie #hoi4
L.....i - Radzianie męczą się żeby wyzwolić II RP z łap hitlerowców, a ja jestem cwan...

źródło: comment_CVZMJt08IsW8xUk9UPnissHUOPKfnQQn.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Lawrence_z_Arabii: Na jakim poziomie grasz? Na normalu mi się udało kiedyś okopać na zachodniej granicy - co prawda od startu produkcja to bunkry, AA, a w uzbrojeniu jak najszybciej działa ppanc., arta. + zagarnięcie republik nadbałtyckich i zdaje się Rumunii (bo ropa). Plus dyplo z Aliantami... Ech, aż sobie chyba dzisiaj odpalę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Na jakim poziomie grasz? Na normalu mi się udało kiedyś okopać na zachodniej granicy - co prawda od startu produkcja to bunkry, AA, a w uzbrojeniu jak najszybciej działa ppanc., arta. + zagarnięcie republik nadbałtyckich i zdaje się Rumunii (bo ropa). Plus dyplo z Aliantami... Ech, aż sobie chyba dzisiaj odpalę ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@normiknawymarciu: Ja gram na poziomie normalnym, ale na modzie mocno zmieniającym
  • Odpowiedz
A jak planujesz wychodzić z tego kotła? Czekasz aż się wykrwawią, czy rajd prosto na Berlin?


@teluch: Wykrwawiają się, bo Alianci zajęli już pół Francji i Włoch więc Niemcy walczą na wszystkich frontach na raz, a co ciekawe Jugosławia cały czas się trzyma ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ale potem już daje bonusy ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@jakuzii: Oferuje sporo ciekawych bonusów, ale większość jest bardziej rolepayowa niż jakaś super op.

Np. grając sanacją lewicową możesz za cenę 50 punktów siły politycznej i 5% fabryk konsumpcyjnych przez pół roku kupić stary sprzęt z I Wojny Światowej w liczbie 3500 starych Mauserów, 18 najsłabszych armat
  • Odpowiedz
a znasz jakiś mod na core’owanie albo sposób w podstawce? bo właśnie denerwuje mnie to że na gram na Kaiserreichu to nie mam corow do Tych terenów środkowoeuropejskich


@jakuzii: Nie znam, ale na pewno coś jest.
  • Odpowiedz
a znasz jakiś mod na core’owanie albo sposób w podstawce? bo właśnie denerwuje mnie to że na gram na Kaiserreichu to nie mam corow do Tych terenów środkowoeuropejskich


@jakuzii: add_core <> w konsoli
  • Odpowiedz
grałeś w mroczne wieki może?

Bo mam pytanko czy w tej grze czynnik losowy jest mniej istotny niż w MW.


@neilran: Nie grałem w MW ale w #hoi4 możesz ustawić historyczne cele i cała gra rozegra się mniej więcej tak jak potoczyła się historia II wojny światowej. oczywiście za wyjątkiem twoich osobistych decyzji.
  • Odpowiedz