Wpis z mikrobloga

Wzorem #nofapchallenge proponuje aktywnosc na tagu #alcohollimitationchallenge
Dlaczego nie #noalcoholchallenge? Tu jest Polska, tu sie pije. Uwazam, ze tak jak PMO nalezy wyeliminowac calkowicie, to alkohol jest dla ludzi, w rozsadnych ilosciach i przy okazji, jezeli jeszcze ktos calkowicie sie w tym temacie nie pograzyl. Osobiscie w mlodosci duzo za duzo naduzywalem alkoholu, od gimnazjum, przez szkole srednia, studia i tak dalej az do teraz. Zdazaly sie ciagi 3 miesieczne po 10-14 bronksow codziennie albo lojenie wodki samemu pol litra przed kompem i tak dalej. Dzisiaj juz spasowalem, chociaz wciaz pije ryzykownie. Moge tydzien lub dwa nic nie pic, a pozniej jak juz pojde w tango to loje 3 dni po 10-12 dziennie byle sie urznac. Ze swojej strony zamierzam nie pic wcale, a jak juz bede mial ochote to nie bede pil wiecej niz 2 piwa na relaks, tyle, zeby sie nie zalaczyl "odkurzacz" (w moim przypadku wlacza sie po 3cim). Zamiast pic koncernowe szczyny i isc w ilosc, postawie na jakosc i bede pil kraftowe piwo lub jakies czeskie dobre marki.
  • 5
@WeChooseToNofap_: Tam nie ma zadnej aktywnosci. Nie zamierzam zostac abstynentem, tylko wyeliminowac upijanie sie samemu, postawic na picie dla relaksu i smaku nie wiecej niz dwoch dobrych piw (np. do filmu) i tak dalej, a grube race zostawic na specjalne okazje typu czyjes urodziny/przyjecia/wesela itd. Zapraszam.
@VintagE25: > wyeliminowac upijanie sie samemu, postawic na picie dla relaksu i smaku nie wiecej niz dwoch dobrych piw

pielęgnacja alkoholizmu, szanuje xD

A tak serio - nie #!$%@? jebnij se miesiąc bez alko i tyle, przynajmniej dowiesz się czy nie jesteś alkoholikiem XD
@Anthermil: Wielokrotnie mysalem, ze jestem alkoholikiem, ale wielkrotnie udowadnialem tez sobie, ze nim nie jestem, wlasnie wg. twojego kryterium niepicia przez miesiac. Ja nie chce calkowicie sie od tego odciac, tylko nauczyc sie to kontrolowac.
@VintagE25: Jak masz problem z kontrolą to znaczy że jest nie teges - ale to twoje życie bądź se alkoholikiem ale uprzedzam jako kierownik nigdy nikomu 2 zł nie dałem XD

Teraz przeczytałem twój post jesteś na ostatniej prostej do alkoholizmu limitowanie nic nie da hehe