Wpis z mikrobloga

Mam pytanie odnośnie #revolut
Zastanawiam się nad założeniem konta w węgierskim banku i problemem jest to, że banki mają bardzo dużo opłat, a dla mnie bardzo dobrym rozwiązaniem jest właśnie Revolut, ale nie mam jak doładować konta. Czy można doładować konto Revolut inną walutą niż waluta karty? Czyli dla przykładu chcę doładować konto eurosami, ale waluta mojej karty to forinty. Oczywiście jestem świadom jakichś strat na przewalutowaniu, ale to nie jest dla mnie problem. Pisałem do supportu w tej sprawie, ale sami chyba nie wiedzą jak to u nich działa, więc może ktoś tutaj miał taką sytuację.
  • 3
@Hub99ert: a nie lepiej doładować forintami i przewalutować to w revolucie? Albo lepiej, revolut sam robi przewalutowanie jeśli płacisz w innej walucie, ktorej nie masz wystarczajaca na koncie :D
@leesiuu: Revolut nie obsługuje doładowywania forintami przy pomocy karty :( Jest opcja doładowania forintami, ale tylko przelewem bankowym, ale to przelew międzynarodowy, a węgierskie banki ściągają pieniądze nawet za przelewy krajowe
Mam podobny problem - z czeskimi koronami, karta sie nie da doladowac - odrzuca.
Niby pisza, ze pracuja nad wprowadzaniem doladowania ta waluta, wiec forintami moze tez, ale czy to bedzie i kiedy...