Wpis z mikrobloga

#blockyfarm
@sortris

Ogólnie świetna gierka, w ramach wsparcia wykupiłem paczkę z oferty dnia, moim zdaniem dobrze by było rozwojowo zrobić kilka rzeczy:

1. Rynek, pomijając przekrętów, to jest dość niewygodny, szansa często na kupienie czegoś jest mała, bo nawet jak się wejdzie zaraz po odświeżeniu, to i tak często jest już całość sprzedana. Często też dostaje się komunikat, że nie podłączy do danej farmy, zgaduję że już ktoś tam siedzi po prostu, ale bywa tak dość często. Moim zdaniem fajnie byłoby mieć giełdę po prostu, więcej by zależało wtedy od handlu między graczami, no ale to zależy od Waszej wizji gry.

2. Zadania dzienne - czasami zadania nie są zliczane, np. przedłużyłem specjalnie czas wykonania zadania dziennego o godzinę i nie zaliczało mi otwierania skrzyni, otworzyłem 3 skrzynie i nie zaliczyło mi żadnej z nich. Przez to nie zaliczyło mi końcowo zadania dziennego. Inna sprawa, że czasami dostaje się zadania bardzo trudne do wykonania w danym czasie - głównie jeżeli chodzi o levele na wyższych poziomach, co zniechęca.

3. Mam niemodyfikowany telefon i co jakiś czas informuje mnie o dwóch zapisach gry i prośbę o wybór zapisu.

4. Warto wprowadzić zatwierdzanie, gdy wydaje się diamenty, czasami złe ułożenie palca powoduje przypadkowe ich wydanie.

Ogólnie gra na wielki plus, dobrze się przy niej bawię, w pełni zasłużone wysokie oceny :) Oszustami się nie przejmujcie, nie jest to gra, w której się rywalizuje, a idioci zawsze się znajdą. Dobra robota, widać, że gra jest przemyślana i daje dużo radochy.
  • 4
@dontonek: Cześć, przede wszystkim dzięki za dobre słowo i wsparcie poprzez zakup oferty dnia. Wydanie ciężko zarobionych pieniędzy w naszej grze jest dla nas zawsze zobowiązujące. Pozwól, że odpowiem teraz na poszczególne punkty:

1) Rynek to wiele problemów na raz. Najpierw jest błąd o braku możliwości wczytania farmy i ten błąd spowodowany jest problemem, który pojawił się tydzień temu na premierę gry. Został od razu poprawiony, ale teraz należy czekać aż
@sortris:
Sam też wiele razy miałem komunikat z prośbą o wybór zapisu, wygląda to tak, że te zapisy są różne od siebie o dosłownie kilkanaście sekund, może minutę i z reguły różni się też ilość pkt. doświadczenia/pieniędzy. Konto połączone z google play, jeśli to w czymś pomoże, telefon również niemodyfikowany.