Wpis z mikrobloga

@mazx: 21 w tym roku, tatełe na emeryturce dobrej wiec poki moge zyc jak robak to korzystam. zreszta tani jestem, troche tam z lodowki podkradne i to tyle, wody prawie nie uzywam, prad jedynie na komputer i tak sie zyje powoli
@mazx: polska b here, głęboka wieś, do liceum nawet do sąsiedniej gminy musiałem jeździć
A lubię marnować swój czas na gry/lurkowanie i naukę
Powiedzmy że jestem #!$%@? z wyboru i przez #!$%@? rodzinkę
Gorzej kuhwa podkarpackie, chociaż wy tam Braniewo itp to też za ciekawie nie macie XD
Ogrywam single, nie toleruje kontaktu z innymi więc multi odpadają. Teraz AC origins skończyłem
@mazx: okres studiów (XD) czyli półtora roku aż się sam nie #!$%@?łem (tzn specjalnie #!$%@? żeby rodzice mieli mnie za debila a nie lenia) przeminął w katordze męczenia się z ludźmi i konieczności wychodzenia do nich, już tak nie chce, fuj
@mazx: polecam to zaakceptować, mi tam dobrze z moim #!$%@?. W liceum próbowałem ale byłem odtrącany cały czas, (no ciężko żeby nie jak w gimnazjum byłem gnojony na największa skalę w całej gminie XD) ale na studiach niby nowe możliwości nowe znajomości ale zauważyłem że mnie to męczy i dużo lepiej było mi jak siedziałem sam w mojej norze i miałem spokój. To działa na zasadzie chcesz czego nie masz, jakbyś