Wpis z mikrobloga

w nawiązaniu do wczorajszegowpisu - oglądałem, auto ma lekko wgnieciony próg po stronie pasażera z przodu, krawędź drzwi zagiętą (lewy dolny róg - widać na zdjęciu), od prawych tylnych drzwi do tylu idzie zarysowanie jakby ktos przytulil sie wozkiem sklepowym, przednie lampy jakoś tak dziwnie spasowane

wlasciciel twierdzi ze nie wiedzial o szkodzie, mimo ze poprzedni wlasciciel to jego szwagier, ale reszta co do serwisow zgadza sie,
wstepnie mechanicznie wyglada wszystko okej, cykanie pod maska ponoc charakterystyczne dla tego silnika, czasem cos klupnie przy zmianie biegow - ale to by pewnie tak za rok-dwa wymagalo rzucenia okiem

powiedzialem ze bylbym wstanie dac 41,5k zl o ile nie wyjdzie nic w dziwnego w serwisie

Co sadzicie? brac, nie brac?
#alfaromeo #alfaholicy #motoryzacja #samochoduzywany
  • 10
  • Odpowiedz
To zależy za co - nawet jej nie pokazałeś ¯\_(ツ)_/¯

czasem cos klupnie przy zmianie biegow


@tajek: Nie wiem jak w Giulietcie, ale w 159 oryginalne linki wybieraka to zabawa za 800 zł, a też przechodziłem przez te dziwne dźwięki przy zmianie xD Ostatecznie wsadziłem używane, ale szału nie ma - kiedyś się może szarpnę ;)
  • Odpowiedz
@tajek: Trochę biedna wersja IMHO - taniej widziałem gnoje 2.0 w skórze i z ksenonami i chyba takie bym wolał ( ͡° ʖ̯ ͡°) Ziomek np. będzie niedługo sprzedawał 2.0 ukręcone na ponad 220 koni i 500 nm - też biała, skóra, porobiony wydech, inne turbo i kij wie co tam jeszcze - ostatnio wspominał, że chyba koło 30k za nią chce, tak że tego xD

No
  • Odpowiedz
@Funky666: poza problemami z modulem multiair w pierwszych egzemplarzach to jest to silnik trwaly

1.75 jest za 46k wystawiony, generalnie benzyny stoja drozej od diesli :P
  • Odpowiedz
@tajek: Bo 1.75 jest rzeźnik :) A diesle 2.0 to trochę problematyczne jednostki - gorzej się sprawdzają niż 1.9 w 159, ale generalnie chyba dają radę jak się nie przegina. 1.4 bym nie chciał, bo już nie ma jak z tego więcej wyciągnąć, ale pewnie niejednemu kierowcy wystarczy, bo to leciutkie auto :)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@kerkociag twierdzi że to szwagra i że nie przerestrowywal bo zaraz doszedł do wniosku że sprzedaje, pytanie co to miałby być za wałek skoro właścicielem jest osoba fizyczna, więc "na Niemca" to to nie jest, a żona miala dużo do powiedzenia jeśli chodzI o cenę więc może to faktycznie jej brata
  • Odpowiedz