Wpis z mikrobloga

#banggood
Jak to jest, zrobiłem dzisiaj u nich pierwsze zamówienie, wybrałem przesyłkę płatną, żeby szybciej było dostarczone (i tak taniej przesyłka jak z pl kurierem), oraz zaznaczyłem ochronę przed cłem.

Jak teraz będzie wyglądać proces dostawy towaru, tzn, dostanę jakiś numer listu przewozowego do śledzenia? Ile standardowo czeka się na taką paczkę?

I na przyszłość, jak najlepiej u nich płacić? Bo teraz ceny pokazywały mi się z PLN i tak zapłaciłem visą, czy są jakieś sztuczki kruczki na lepszy kurs walut?
  • 9
wybrałem przesyłkę płatną, żeby szybciej było dostarczone


@piotreek88: jaką? nie zawsze płatna = szybciej

Jak teraz będzie wyglądać proces dostawy towaru, tzn, dostanę jakiś numer listu przewozowego do śledzenia?


powinieneś dostać do kilku dni od wysyłki

Ile standardowo czeka się na taką paczkę?


to zależy od poczty/kuriera jakiego wybrałeś/czym wyślą

I na przyszłość, jak najlepiej u nich płacić?


paypal + karta

@Andczej: W e-mailu mam tak: Priority Direct Mail, a na stronie tak: Priority Air Mail, więc jakie są standardowe czasy oczekiwania na taką przesyłkę?

W ogóle na meila dostałem potwierdzenie z brakiem jednego przedmiotu, a znów na stronie jest wszystko jak zamówiłem.

Jak to jest, że są takie rozbieżności? Mam się martwić?
@Andczej: Na stronie było napisane chyba coś w okolicy 10 czy 12 dni, to wybrałem, bo ta darmowa od razu była 60 dni opisana z tego co pamiętam.

To wywaliłem te 12 zeta niepotrzebnie, czy jest szansa, że skróci to czas dostawy?