Wpis z mikrobloga

@NewEpisode: Właśnie miałem zapytać ile dałeś, ale widzę że już pisałeś.

Sam przymierzam się do takiego. Miał być diesel, ale właśnie będzie chyba B+G - 150KM.

Który rocznik?

Sam sprowadzałeś?

Jakie rady przy szukaniu?
@piwakk rocznik 2007, końcówka. Kupowałem niestety w komisie, Szwajcar. Co do rad przy szukaniu to uważaj na padające łożyska w skrzyni (google -> "skrzynia M32") i sprawdź przy zakupie czy aktywatory klimy chodzą - przytrzymujesz "auto" i "mono" na panelu - wtedy Ci wszystko wyjdzie. I to w zasadzie tyle :p
@NewEpisode: Tak myślałem, że 07/08. Sporty ładnie cenę trzymają.

Mam nadzieję, że nie w jakimś Radomiu :P

O skrzyni słyszałem. Trzeba popatrzeć jak "2" wchodzi bo podobno z tym problem.

O klimie też słyszałem, ale o tym sposobie nie. Ta kombinacja otworzy jakieś ukryte menu? Czy załączy coś w klimie?

A jak Audio? Lepsze z Sub czy seria?
@piwakk niestety w Radomiu ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Z tą skrzynią to trzeba słuchać czy huczy, i czy przy dodawaniu gazu lewarek nie chodzi przód tył.

Tak, ukryte menu. Na YouTube znajdziesz "test klimy Bravo 2"

A audio mam z subem, 9 głośników. Coś zajebistego,najlepsze audio jakie słyszałem do tej pory. Jak jesteś z Śląska/małopolskie to można podjechać i zobaczyć :p
@NewEpisode: Kurde, ja bym się bał tam kupować :P

Sprawdzę i zapamiętam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Z Warszawy jestem, więc może być ciężko. A chętnie bym zerknął.

Swego czasu jeździłem Mazdą 6 z Bose. Pamiętam, że tamten zestaw miał koło 130W i dawało to radę. A tutaj jest coś koło 260W :)

Tylko z tego co czytałem na forum, zawiodłem się bo po podłączeniu prze BT nie
Pobierz piwakk - @NewEpisode: Kurde, ja bym się bał tam kupować :P

Sprawdzę i zapamiętam (...
źródło: comment_neXFqyYMN0q16NmGuQqz9HXUCZPjA0vY.jpg
@piwakk: Też chciałem radio 2din (to ze zdjęcia obsługuje Ci przyciski na kierownicy), ale ELM327 (interfejs do sprawdzania błędów po bluetooth) wariuje pod tym autem i wybija błąd poduszek, abs, czujników parkowania itp - a chciałem na radiu miec podgląd ile turbina bije itp.

Jeżeli kupisz bez Blue&Me (podłączenie telefonu pod auto) to możesz śmiało AUX dokładać i wypuścić ładnie w schowku. Ale jeżeli będziesz miał B&M to masz wejście na