Wpis z mikrobloga

Wsiadasz do pociągu.
Praktycznie wszystkie dwójki zajęte przez jedną osobę r-------ą na obydwa siedzenia i oczywiście obowiązkowo plecak / torebka na drugim siedzeniu, żeby przypadkiem i tak ktoś nie chciał usiąść.
Podchodzisz do gościa i mówisz, że chcesz usiąść.
Gość z wielkim westchnieniem zabiera plecak z siedzenia ale r--------a nie raczył zmniejszyć więc siedzisz w połowie w powietrzu ...
Myślisz, że tak to tylko w Polsce bo #zalesie ?
Nie, to #emigracja #uk i połowa tych ludzi to 100% Brytyjczycy.
Zjeby są wszędzie bez względu na kraj ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tak piszę jak jest bo zawsze mnie wnerwia jak pisanie, że takie akcje to tylko w Polsce, że na zachodzie to ludzie się zachowują itp. G---o prawda. Ludzie są ludźmi i zjeby zawsze się znajdą bez względu na narodowość.
Najlepsze, że Ci co to tak prześmiewają właśnie sami pokazują najgorsze zachowanie i to, że ślepo są zaślepieni tym co poza Polską, a pałują się każdą wadą i złym zachowaniem którym jest w Polsce.
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@trustME: kurde tego jest więcej. W Niemczech nikt starszej osobie nie ustąpi miejsca w komunikacji miejskiej. Stoją i jaraja mendy szlugi w praktycznie wejściu do budynku aż nie można wejść bo się stare baby nawet nie odsuna. Nikt nie puści tam dziewczyny przodem. Ehhh mógłbym pisać i pisać
  • Odpowiedz
@trustME: Nie zgodzę się. Dojeżdżam regularnie z-------m pociągiem do Londynu i ludzie normalnie siadają i nikt nie bóldupi, że chcesz usiąść obok. Wręcz przeciwnie, jest raczej uprzejmie i każdy się przesuwa/zabiera torbę, czy plecak. Jeszcze mi się nie zdarzyło, żeby ktoś się przysapał, bo chcę usiąść obok...
  • Odpowiedz