Wpis z mikrobloga

Witam,
zdecydowałem się w końcu na #owmweekly, bo nie mogłem wytrzymać oczekiwania na playery w stabilnej wersji, czy na odświeżanie plusów na liście wpisów, jeśli zaplusuję bezpośrednio we wpisie.

Proszę o dwie rzeczy związane z playerem:
1. Przycisk cofania w lewym górnym rogu (póki co można się cofać tylko przyciskami nawigacyjnymi na dole)
2. Wyłączenie przyciemniania tła przy kliknięciu na player, by zobaczyć kontrolki - przynajmniej jakiś switch w ustawieniach by się przydał.
Btw, lekkie przyciemnienie na rogach ekranu nie byłoby złe, sprawdź sobie jak to wygląda w aplikacji YouTube na przykład.

#owmbugi
Pobierz
źródło: comment_jmiLbuG2g5lCPNXYWlzWDnXxVBq9GOs3.jpg
  • 12
@feelfree: Mało dzisiaj korzystałem z wykopu, przejrzałem raz całe gorące i szybko poodhaczałem wszystkie powiadomienia z tagów, ale wydaje mi się, że jest tak samo dobrze jak było zawsze.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jack1142: zauważyłem go, muszę tylko znaleźć jakiś sposób na anulowanie zaznaczenia części tekstu - ten przycisk to poprostu fragment tekstu na którego kliknięcie reaguję, i niezbyt mam kontrolę nad tym czy jest zaznaczany. Choć nie jestem pewien czy nie jest to możliwe, musiałbym jeszcze poszukać