Wpis z mikrobloga

Hej @Breakplan ;)
Pytanie do was.

Jakie macie pomysły na majówkę. Założenia:
Opcja Optimum/VIP (opcja ekonomiczna zbyt cebulą zalatuje analizując wasze propozycje w okazjach cenowych)
Podróż własnym samochodem lub samolot. Może być kraj lub gdzieś za granicę.
Scenariusz #1) 4 osoby - termin 28.04 - 06.05
Scenariusz #2) 3 osoby - termin 28.04 - 02.05


Oczywiście Miniprzewodniki nabędę co by nie tracić zbytnio czasu na to i mieć w miarę ogarnięte zwiedzanko/jedzonko.

Zarzućcie jakieś pomysły. W waszych okazjach cenowych w możliwym dla mnie terminie nie ma nic.

Ostatecznie zostane w domu i nadrobię zaległości lub popatrzę na jakiś kurs...
  • 6
@Skwarek85 a nie kompleks Riese? W zeszłym roku byłem w kotlinie Kłodzkiej i polecam mocno. Cały kompleks, historia stworzenia, ciekawe doswiadczenie. Dalej pałacyk w miejscowości Moszna - to trzeba zobaczyć. ( ͡ ͜ʖ ͡)
@kaplsownik: Pisałem z pamięci więc jest zapewne tak jak mówisz. Byłem tam w 2009r i chciałem znajomym pokazać stąd jest to jedna z opcji. Pamiętam, że była opcja pływania kajakiem w podziemnych tunelach w okolicach.
@Skwarek85 tylko postaraj się to zarezerwować wcześniej bo może być problem z terminami. Tamte tereny mają mnóstwo rzeczy do zwiedzania np. Twierdza Kłodzko. Na Chorwacjw uważam że za wczesnie i za zimna woda. Ale to tylko moje zdanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kaplsownik: Dzięki za info. Mieszkałem w tamtych rejonach kilka lat (Wrocław/Wałbrzych - miejsc do zwiedzania jest tam od groma). Poczekam na odpowiedź od @Breakplan i wtedy podejmę decyzję.
Oczywiście wszystkie propozycje od Mikrów mile widziane :)