Wpis z mikrobloga

Prawie cale zycie kochalem volvo i po kupnie ostatniego xc70 z 2009 odradzam. Volvo po 2006 na chore samochody ( ͡° ʖ̯ ͡°) Nie bedę zgadywal czy to wina chonczykow czy nie ale to coś się non stop psuje. W rankingu najdroższych w naprawie samochodow jest na 3 miejscu.
W dodatku jest tak mało popularne w US że pewnie kupca na niego nie znajde. Silnik 3.2 pali jak smok. Nie poletzam.

#motoryzacja
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nigdy nie miałem, ale mógłbym jeździć, chociaż czasy legendy tej marki w kwestii bezpieczeństwa to już chyba trochę przeszłość - tak przynajmniej słyszałem
  • Odpowiedz
W dodatku jest tak mało popularne w US że pewnie kupca na niego nie znajde. Silnik 3.2 pali jak smok. Nie poletzam.


@NYCQueens: przecież w usa i tak macie benzynę prawie za darmo, więc jaka to różnica? $0.8 za litr, to przecież niewiele drożej niż LPG w Polsce którego nikt nie liczy a jak uwzględnić siłę nabywczą to już w ogóle.
  • Odpowiedz
  • 0
W dodatku jest tak mało popularne w US że pewnie kupca na niego nie znajde. Silnik 3.2 pali jak smok. Nie poletzam.


@NYCQueens: przecież w usa i tak macie benzynę prawie za darmo, więc jaka to różnica? $0.8 za litr, to przecież niewiele drożej niż LPG w Polsce którego nikt nie liczy a jak uwzględnić siłę nabywczą to już w ogóle.

@xetrov to że tania nie znaczy że ludzie
  • Odpowiedz
mieszkasz w USA ui kupujesz Volvo z 2009? jesteś bezdomny?


@paki82: to wyobrażenie że w USA każdy jeździ nowym rocznym autem z salonu :> średni wiek auta w USA to 12 lat. ŚREDNI. Życie to nie film
  • Odpowiedz
@animuss: jeśli miałbym wyjechać do USA i pracować tak żeby mnie było stać na 10 letnie auto to wolę zostać w Radomiu :) mam wielu kolegów w USA i jeżdżą nowymi ,... ale nie pracują na zmywaku tylko otworzyli swoje firmy i tu jest pies pogrzebany
  • Odpowiedz
@paki82: wielu imigrantów do USA chciałoby sobie zaraz po przyjeździe kupić 10 letnie auto ( ͡° ͜ʖ ͡°) Większości nie stać.
Twoi koledzy jeżdżą nowymi, ale przecież nie przyjechali parę miesięcy temu, czyż nie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@paki82: dla każdego działa to inaczej. 12 lat jako średni wiek auta powinien coś dawać do myślenia jeśli chodzi o to bogactwo w USA ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@paki82 jednego celem w zyciu jest posiadanie nowego samochodu inny chce kupic dom. Moim zdaniem polacy sa wrecz chorzy na punkcie pokazywania jacy to oni nie sa bogaci. Zyja w wynajetych mieszkaniach "ale samochod to musi byc luksusowy!" Co z tego ze na koncie pusto a na auto zbieral 10 lat.
Kwestia priorytetow ale z punktu widzenia ekonomicznego to glupota. Gdy policze koszta napraw to rzeczywiscie, bardziej oplacaloby mi sie wziac
  • Odpowiedz