Wpis z mikrobloga

  • 0
@Brother_of_Steel szkoda troche, bo liczylem na jakies wspolne gry w przyszlosci z tym calym community, a ten na czarno od razu bo nie umie rozmawiac
"Albo akceptujesz moją najracjajniejszą racje albo nara" to jego motto pewnie ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Avogadrus mnie też zczarnolistowal xD
Za to że śmiałem go wyśmiać bo wyśmiewał jakieś losów małżeństwo z FB...

Powoli jego content zamienia się w AxelioContent
  • Odpowiedz
szkoda troche, bo liczylem na jakies wspolne gry w przyszlosci z tym calym community, a ten na czarno od razu bo nie umie rozmawiac


Nie rób z siebie takiego męczennika to, że jesteś na #czarnolisto nie oznacza blokady udziału w wydarzeniach i wspólnym graniu. Mimo wszystko zapraszam.

polecam zrobić to samo, tylko atakujesz xD


@
  • Odpowiedz
Cukiereczku, ale Avo nie broni Ultimy - wykazuje tylko przyczyny ich działań.


@Slucham_psa_jak_gra_: Przeczytaj jeszcze raz, skup się. Ja doskonale rozumiem czym ultima kierowała się w swoich działaniach.

Cukiereczku

Zdenerwowany jesteś,
  • Odpowiedz
  • 1
@Slucham_psa_jak_gra_ dziekuje za objaśnie oczywistego ale chyba ktos taki jak
@goomba-pl nie ogarnie, jego racja jest jedyna sluszna racja, nie ma odcieni szarosci ani rynku, ekonomii lub marketingu. Ultima to szatan chcacy wydusic z nas ostatnie grosze! Sklepy w polsce chcace zarobic i miec jak najwiecej zamowien to ZUO!
  • Odpowiedz
@goomba-pl: Niniejszym chciałbym zatem wystosować dorosłe oświadczenie, jak na gimbusa, oczywiście, bo mam 13 latek i dopiero idę do gimnazjum
Zamiast drzeć koty z bytami ponad wszelką wątpliwość mentalnie mniej tęgimi, niż Ty, wrzuć nas na czarno i oszczędź wstydu w starciu ze swoją elokwencją.
  • Odpowiedz