Wpis z mikrobloga

@JBFC: Osobiście zmieniłem moje modowane HD565(kabel oparty na srebrze plus wyciągnięte wkładki, zjadają HD600 i konkurują z HD650) na Bayerdynamic DT-150(też na modach) i jestem mocno zadowolony. Masz wzmacniacz to warto sobie sprawdzić. Aha, na domyslnych nausznikach pracuje się bardzo niewygodnie. Trzeba dać im czasu albo skorzystać z innych. U mnie są antysymetryczne welury od HM5, nie jest to poziom komfortu jak w HD555(cudownie leżą na glowie), ale jest naprawdę dobrze.
  • Odpowiedz
@JBFC: tez kiedys bylem takim audio swirem, teraz tylko Bose, audiofilskie monobloki i lampa feliks audio leza gdzies spakowane w szafie, #!$%@? w to mam. Jak chce czegos posluchac to na kompie (Bose Companion 3), jak z telefonu to byle jakie pchelki ale w granicach minimum rozsadku, meizu (zapomnialem jaki model) czy senki MX.

Lekarze mowia ze to depresja.
  • Odpowiedz
@Sergeant_Matt_Baker: dochodzę do nich powoli, chcę się mocno wsłuchać zanim wsiądę na T1, ale na 100% kiedyś je kupię. Plus potrzebuję jakichkolwiek zamkniętych słuchawek do firmy.

@smutny_przerebel: natomiast wciąż szukam zamkniętych które zagrają na tyle prawidłowo żeby mi się spodobać. Nie zawsze można słuchać na otwartych ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@JBFC ja mam audiotechnice msr7, uważam je za bardzo zascne jasne słuchawki, eksponujące górę, ale zarazem z wyrazistym dynamicznym dolem. Zdecydowanie wolę je od Sony, asymetryczny kabel nie jest uciążliwy, a izoluja na tyle dobrze, że ANC zbędny. Zamkniętych mam sporo bangi h8, h9, momentum 2.0 I coś jeszcze by się znalazło. Ale A-T lubię najbardziej.
  • Odpowiedz