Wpis z mikrobloga

Witam! Majonezową wykreślankę wygrywa Roleski który miał jedynie o 1 głos mniej od Pomorskiego! Jeden głos zadecydował o tym kto wygrał :) Ciekawie, ciekawie! A wyniki tej wykreslanki trzeba "mieć pod okiem" bo pierwsze co to rzucili się fanboje Kieleckiego i Winiar ;)
Piszcie co chcecie zobaczyć jako kolejną wykreślankę (do wyboru produkty spożywcze: cole, chipsy (tutaj pisz czy chipsy/prazynki/chrupki)! Lub może najlepszy europejski kraj na wczasy? ;) Lub może macie inne propozycje?
A jesli chcesz być jutro wołany ---> klinij w plusa. Zapraszam również do obserwowania mojego autoskiego tagu z tymi wykreślankami zwiazanymi czyli -----> #wykopowawykreslanka
oba-manigger - Witam! Majonezową wykreślankę wygrywa Roleski który miał jedynie o 1 g...

źródło: comment_ufST1fXUicHRko1K168jXZIwfI0jRNdh.jpg

Pobierz
  • 65
@oba-manigger: województwo żeby klimat zmienić. ile można się obżerać jedzeniem i telefonami. 16 na dwie grupy grające równolegle można podzielić. Kiedy óśmi, siódmi, szóści odpadną będzie można zrobić jedną grupę
Był jakiś test popcornu do mikrofali? Bo ostatnio tak się zastanawiałem czy jest jakiś dobry, kiedyś jadłem takie aż żółte od masła a ostatnio kupiłem to bez smaku kompletnie.
Lub może macie inne propozycje?


@oba-manigger: Tak, żeby propozycje do skreślenia były realnie dostępne dla każdego, obiektywnie popularne w wielu kręgach i by każdy miał szanse mieć jakąś opinię, najlepiej kontrowersyjną. To co wymieniłeś się nie nadaje. Może coś ze świata wirtualnego? Nie wiem, antywirusy? Poczty email? Marki drukarek? A może #!$%@? kucharze, geslerowa, czy inny pascal? Albo zamknięte zbiory, drużyna pierścienia (9), 12 apostołów, atomówki :D?