Wpis z mikrobloga

No i niech mi ktoś powie, że ilość podejść do egzaminu nie świadczy o tym, jakim ktoś jest/będzie kierowcą...


@catch: zdałem za pierwszym razem. Jestem #!$%@? kierowcą. Pozdrawiam.
  • Odpowiedz
@cyrkon ja od razu zacząłem do szkoły dojeżdżać 40km w jedną stronę i to z silnikiem 3.0 V6, fajnie się jeździ, w końcu nikt mi nie hamuje tak jak to było z instruktorem XD tylko samochód to duży SUV i ciężko się parkuje ( ͡° ʖ̯ ͡°) właśnie na parkingu go przytarłem
  • Odpowiedz
  • 1
@maciej__ ja tak fajnie nie będę miał bo auta narazie nie mam. Także tyle co popożyczam narazie :) i tak trzeba było zrobić żeby mi nie wprowadzili tych zielonych listków
  • Odpowiedz
Ilość podejść do egzaminu nie świadczy o tym jakim ktoś jest/będzie kierowcą.


@Pan_Wiechu: Masz rację jeśli chodzi o różnice czy ktoś zdawał raz czy np. pięć. Ale znam kilku typów którzy zdawali powyżej 10 razy i są żywym dowodem na to że nie każdy powinien mieć prawko.
  • Odpowiedz
@catch: @Pan_Wiechu: Ilośc podejść do egzaminu mówi to jakim ktoś może być kierowcą.
Ale nie przy 4-6 próbach. Ale jak ktoś zdaje 15 razy to znaczy że albo całkiem się nie nadaje. Albo bardzo źle radzi sobie w stresie. Więc przy pierwszej stresowej sytuacji po zdaniu prawka coś odwali.
  • Odpowiedz
@Pan_Wiechu świadczy. Mam zioma który zdawał na pewno więcej niż 10 razy (później już się nie przyznawał XD). Jechałem z nim jako kierowcą dwa razy. Za każdym życie przelatywało mi przed oczami XD
  • Odpowiedz