Wpis z mikrobloga

@marcin_wz: nie miałem tego w rękach nigdy, ale wygląda podobnie jak bolt - ostatnio się zastanawiałem jak to rozebrać gdyby się coś stało (zero śrubek). Przydało by Ci się coś płaskiego i plastikowego do podważania (w zestawach do naprawy telefonów często taki gadzet jest). Dalej wsadzasz delikatnie narzędzie w szczeliny obudowy i próbujesz wszystkiego żeby zatrzaski puściły.
@pop_up: No właśnie taki manewr nie działa, właśnie takim dynksem od telefonów próbuję. Ta dolna, czarna część jest taka gumowata i chyba przyklejona, nie znalazłem zatrzasków :/
@marcin_wz: Z ciekawości, ten licznik nie ma możliwości na bieżąco wyświetlać segmentów ze Stravy i porównywać do innych wyników?
Dopiero po synchronizacji dane mogą zostać przesłane do Stravy i tam porównane?

Co wg Ciebie jest największą bolączką tego modelu?
@Akrat92: Mio Cyclo 105 jest bardzo podobny do Garmina Edge 500. Nie ma live segmentów ze Stravy. Dopiero po zakończonym treningu możesz zgrać ślad na PC i zaimportować do Stravy.
Największą bolączką tego modelu jest teraz brak wsparcia producenta, 105 zostało już wycofane ;)
Ale tak poważnie to największą bolączką był soft, np. mimo ustawienia prawidłowego obwodu koła prędkość była źle wyliczana. Lekarstwem było wgranie softu z bliźniaczego Globalsata GB-580P, po