Wpis z mikrobloga

Trening siłowy 5/3/1 Wendler

Podzieliłem to na 3 dni (pon/śr/pt lub wt/czw/sob lub nd):
1) Przysiad
2) Ławka prosta
3) Martwy ciąg + OHP

3 tyg + 3 tyg + 1 tydz deload

Jak dobrać ćwiczenia akcesoryjne? Jakie partie połączyć w każdym dniu?

Póki co jestem po pierwszym dniu i robiłem coś takiego:
Przysiady + Martwy ciąg z deficytu + Martwy z zatrzymaniem + jakieś jedno ćwiczenie na niedużym obciążeniu na plecy + biceps i triceps

Najsłabszą partią niestety jest klatka i chciałbym jakoś to wszystko powoli wzmacniać - staż prawie 3 lata.

Pozwolę sobie zawołać @IntruderXXL @berti @shdw (mam nadzieję, że się nie pogniewacie :D)

#mikrokoksy #trojboj #silownia #trening
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

właśnie nie bardzo :( Jeszcze teraz coraz cieplej wiec dochodza dodatkowe obowiązki i będzie coraz mniej czasu :/

Przygotowanie do mini zawodów w trojboju za rok.


@Klata: To ja bym wziął jakiś inny plan, przeznaczony właśnie na 3 dni treningowe. To nie jest tak że 531 jest złym planem, ale to jest (moim zdaniem) plan bardziej na okres kiedy nie chce ci się ostro cisnąć a i tak robić progres.
  • Odpowiedz
@Klata: ziomeczku, rób deload kiedy musisz (czujesz że to nie ten dzień itd) a nie że planujesz deload bo to bez sensu, każdy organizm jest inny. I np. jak będziesz w sytuacji że jesteś na deloadzie a akurat masz pełno siły i czujesz że #!$%@? to po co się ograniczać
  • Odpowiedz
@limpak: Jak jesteś już na pewnym poziomie albo masz za sobą kilka cykli treningowych oraz nie jesteś już na progresji liniowej to planowanie deloadu jest całkiem normalne. Czym jest 1 tydzień #!$%@? dłużej przy kolejnych 1 latach treningu? ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@urak666: ja nie mówię ze nie jest ale organizm to nie jest mechanizm, ma wiele czynników wpływ na to jak się czujesz, przede wszystkim dieta, sen, regeneracja itd i nawet jak zaplanujesz sobie deload to możesz akurat „nie trafić”
  • Odpowiedz