Wpis z mikrobloga

  • 1506
Oglądam TVN24 i szczują gościa bo zabił psa z broni bo ten się na niego rzucił na drodze publicznej xd właściciel psa twierdzi, że faktycznie pies był duży i wyglądał groźnie, ale muchy by nie dotknął xd ta ochrona zwierząt poszła za daleko xd
  • 80
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ja tam psy bardzo lubię. Ale proszę je na smyczy trzymać i spotkać odchody po swoich pupilach i wszyscy będę zadowoleni
  • Odpowiedz
@Oreczek_Maly: Żaden gatunek na świecie nie wyrządza (czy to świadomie, czy nieświadomie) tyle zła i szkód, co człowiek. Nieliczne dobre uczynki to tak naprawdę margines, które na dodatek czynione są tylko po to, aby zakryć i zamaskować te złe.
  • Odpowiedz
@Oreczek_Maly: Jaki bilans strat? To wynika z obserwacji. Działania tych wszystkich polityków, biznsemenów, ogółem wszystkich ludzi propagujących jakiś wyimaginowany rozwój za wszelką cenę i ludzi, którzy służebnie w tym wszystkim uczestniczą nie zastanawiając się co i jak, mamienie siebie wzajemnie pod pretekstem dobra wspólnego, podczas gdy tak naprawdę chodzi o własny interes... To wszystko jest szopka. Przecież to oczywiste. Chyba, że lubisz się okłamywać i wmawiać sobie jacy to są
  • Odpowiedz
No ciężko. Lubię psy. Sama mam swojego, ale zawsze jak widzę czy to małego, czy to dużego psa biegnącego w moją stronę to mam ochotę walnąć w pysk (na razie żaden niebezpiecznie się do mnie nie zbliżył). Ja się boję. Nie życzę sobie żeby jakikolwiek biegał luzem. Nawet jeśli jest milusiński i nigdy nikogo nie pogryzł. Dziękuję.
  • Odpowiedz
@desygnat: Ciekawe czy by od razu właściciel psa wzywał policję jak by jego pies co biega luzem dostał gazem XD K---a jeszcze bym do pierdla poszedł za coś takiego ( ) Strach się bronić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@gwynebleid: powodzenia z takim podejściem, ja miałem szytą całą szyję (+jakieś dziury z tyłu głowy, pod pachami i na plecach) i fartem owczarek niemiecki nie przegryzł mi tętnicy szyjnej, wtedy nie było by co zbierać
  • Odpowiedz