Wpis z mikrobloga

@HAL__9000: Każdego? Nie, to jest oczywiste, że rozwiązania idealne nie istnieją. Ale jak widać, u nas nie ma zamachów, nie ma strzelanin w szkołach, praktycznie nie ma napadów z pistoletem w ręku, zabójstw z użyciem broni palnej, więc istniejące testy są wystarczające.
@desygnat: Mam nieuzasadniony lęk wysokości. Staram się jednak nie robić #!$%@? z logiki i nie robię z wysokości największego zła. Nawet jak pies łapał Cię za nogawkę. Szczerze. Bardzo bolało? Jest to trudne przeżycie emocjonalnie, ale kurde, ludzie robią z psy większe zagrożenie, niż z #!$%@? kierowców, co po mieście nie potrafią jeździć 50km/h.
@Czerwonykaktus nie, to Twoja matka jest ziebianinem i od mojej rodziny proszę się odwalić. Jakby tego pana ten pies pogryzł albo zabił to by też była sprawa dla sądu, ale wtedy byś widział dziury w ustawie o nie wiem o czym, ale może o niebezpiecznych psach(strzelam bo nie ma pewnie ustawy bo jest za mało ustaw w tym kraju i brakuje jeszcze kilku by wszystko było w ustawach uregulowane ). Nie jestem
Pobierz
źródło: comment_doNx1eRVSSVcchf867Q84iiVT4El3SXF.jpg
@desygnat skoro wziął na poranne bieganie broń to w sumie tylko jedna opcja przychodzi mi na myśl: pies od dawna terroryzował okolicznych mieszkańców, a ten pan postanowił w końcu coś z tym zrobić ¯_(ツ)_/¯
@HAL__9000 tu może masz rację, że testy są dziurawe, ale uważam, że każdy ma prawo się bronić. Może sad to rozstrzygnie inaczej, może są jakieś niuanse tej sprawy, ale dużo ludzi zrobiłoby to samo. Idąc na spacer, rower czy pobiegać nie chce myslec, że zaraz zacznie na mnie szczekać bezpański pies, albo cała gromada. Broni nie mam, z nożem nie chodzę, ale nie zawahałbym się użyć czegoś by uspokoić Burka. Czasem są
@HAL__9000 tu może masz rację, że testy są dziurawe, ale uważam, że każdy ma prawo się bronić. Może sad to rozstrzygnie inaczej, może są jakieś niuanse tej sprawy, ale dużo ludzi zrobiłoby to samo. Idąc na spacer, rower czy pobiegać nie chce myslec, że zaraz zacznie na mnie szczekać bezpański pies, albo cała gromada. Broni nie mam, z nożem nie chodzę, ale nie zawahałbym się użyć czegoś by uspokoić Burka. Czasem są
@Dolan pewnie tak było. Są niereformowalni sąsiedzi. Nie chce się takiemu psiny brać na spacer to puści wolno niech sobie pobiega po wsi. Druga sprawa to teraz chyba okres godowy i psy same uciekają xd ostatnio jak jechałem do pracy widziałem dwa szczepione dupami i mi się przykro zrobiło bo był mróz, ale na drugi dzień sobie radośnie biegały po chodniku i mi ulżyło, że się uwolniły xd
@AtoMan naucz się czytać ze zrozumieniem.

@desygnat ja napisałem ogólnie, to Ty szperasz w historii wpisów xD

@kompek dlatego właśnie napisałem o dziurach w ustawie o zakazie broni palnej - zakazać tego z czego strzelał. Nikt normalny nie idzie biegać z bronią. Jak się ma alergię na jedno zwierzę, to powinno się mieć kontakt z drugim - w ten sposób człowiek nabiera empatii, nie jest niedorozwinięty emocjonalnie. A co do tego psa
@desygnat: A daj spokój z takimi "obrońcami zwierząt". Człowiek to istota myśląca, dlatego to MY jemy zwierzęta, a nie one nas. Takie osoby można do polityków przyrównać - ograniczają im wolność i mówią co masz robić (przykład zakazu handlu w niedzielę wyganiając na spacery z rodziną), a oni im jeszcze przyklaskują. Po prostu z idiotami nie dyskutuj