Wpis z mikrobloga

@AtoMan naucz się czytać ze zrozumieniem.

@desygnat ja napisałem ogólnie, to Ty szperasz w historii wpisów xD

@kompek dlatego właśnie napisałem o dziurach w ustawie o zakazie broni palnej - zakazać tego z czego strzelał. Nikt normalny nie idzie biegać z bronią. Jak się ma alergię na jedno zwierzę, to powinno się mieć kontakt z drugim - w ten sposób człowiek nabiera empatii, nie jest niedorozwinięty emocjonalnie. A co do tego psa
@desygnat: A daj spokój z takimi "obrońcami zwierząt". Człowiek to istota myśląca, dlatego to MY jemy zwierzęta, a nie one nas. Takie osoby można do polityków przyrównać - ograniczają im wolność i mówią co masz robić (przykład zakazu handlu w niedzielę wyganiając na spacery z rodziną), a oni im jeszcze przyklaskują. Po prostu z idiotami nie dyskutuj
@Oreczek_Maly: Jaki bilans strat? To wynika z obserwacji. Działania tych wszystkich polityków, biznsemenów, ogółem wszystkich ludzi propagujących jakiś wyimaginowany rozwój za wszelką cenę i ludzi, którzy służebnie w tym wszystkim uczestniczą nie zastanawiając się co i jak, mamienie siebie wzajemnie pod pretekstem dobra wspólnego, podczas gdy tak naprawdę chodzi o własny interes... To wszystko jest szopka. Przecież to oczywiste. Chyba, że lubisz się okłamywać i wmawiać sobie jacy to są cudowni
No ciężko. Lubię psy. Sama mam swojego, ale zawsze jak widzę czy to małego, czy to dużego psa biegnącego w moją stronę to mam ochotę walnąć w pysk (na razie żaden niebezpiecznie się do mnie nie zbliżył). Ja się boję. Nie życzę sobie żeby jakikolwiek biegał luzem. Nawet jeśli jest milusiński i nigdy nikogo nie pogryzł. Dziękuję.
@gwynebleid: powodzenia z takim podejściem, ja miałem szytą całą szyję (+jakieś dziury z tyłu głowy, pod pachami i na plecach) i fartem owczarek niemiecki nie przegryzł mi tętnicy szyjnej, wtedy nie było by co zbierać