Wpis z mikrobloga

  • 1506
Oglądam TVN24 i szczują gościa bo zabił psa z broni bo ten się na niego rzucił na drodze publicznej xd właściciel psa twierdzi, że faktycznie pies był duży i wyglądał groźnie, ale muchy by nie dotknął xd ta ochrona zwierząt poszła za daleko xd
  • 80
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 154
@gwynebleid no bo bez jaj. Biegniesz sobie a tu olbrzymi azor na Ciebie naskakuje na drodze i co masz mu się dać zagryźć bo biedna psina?
@Lavie pewne jest, że duży pies był poza posesją. Sam bym strzelał jak do kaczek chociaż z doświadczenia wiem, że małe są gorsze od dużych psów xd
  • Odpowiedz
@desygnat: tak mówi jedna strona
druga pewnie mówi, że idzie sobie pies a tu jakiś janusz z dupy wyskakuje i strzela do psa.
za brak kagańca karze się właściciela mandatem a nie #!$%@? mu czworonoga.
a jak było niech sobie decyduje sąd.
  • Odpowiedz
  • 880
@gwynebleid pieprzysz głupoty. Każdy duży pies to potencjalny morderca. Będziesz inaczej gadał o wolno chodzących i wachajacych kwiatki azorkach jak będziesz miał dzieci, albo chociaż razy wyjdziesz z piwnicy xd dawno się wyleczyłem z "panie ten pies nie gryzie tylko chce się pobawić pana tętnica" xd
  • Odpowiedz
@desygnat ludzie którzy w miejscach publicznych nie pilnują swoich czworonogów powinni zrozumieć, że nie wszyscy znają Azorka i nie wszyscy wiedzą, że te zęby są na wierzchu, bo on się tak uśmiecha. O ile na prywatnym terenie nie ma problemu z puszczaniem psa luzem, o tyle w miejscach publicznych to proszenie się o problemy.

Raz poszedłem z kumplem się przejść, bo wprowadzał akurat psa. Szliśmy sobie kulturalnie chodnikiem w mieście, a
  • Odpowiedz
@gwynebleid a na mnie z braćmi dwa psy wyskoczyły z otwartej bramy gdy szliśmy do szkoły. Całe szczęście, że godzina poranna, to zatrzymały się auta i ludzie odgonili te psy. Za gówniaka to było.
Każdy pies ma kły. Duży ma do tego mózg, ale zaatakować może - i wtedy nie ma śmiechu że zaatakował szczur tylko szycie
  • Odpowiedz
@desygnat przypomniała mi sie historia, jak znajomy szedł sobie parkiem i rzucił sie na niego jakiś owczarek. Zagryzł szczękę na biodrze kumpla, a ten instynktownie wyciągnął z kieszeni scyzoryk, taki zwykły i dziabnął nim psa. Ciągał sie później po sądach, skończyło sie na grzywnie.
  • Odpowiedz
@desygnat: Faktycznie, dobrze wychowany labrador, z dobrego domu, odżywiony i traktowany doslownie jak dziecko to chodząca maszyna do zabijania xD
Nie generalizuj pan.
  • Odpowiedz
@desygnat na mnie kiedyś się rzucił taki średniej wielkości, a właściwie to do mojej nogi, wyszarpalem się i skopaalem #!$%@? tak że nie nadążal za mną #!$%@? ( ͡º ͜ʖ͡º) #!$%@? z takimi kundlami co się rzucają, imo gościu dobrze zrobił.
  • Odpowiedz
  • 82
@desygnat A najlepsze jest w tym reportażu było to, że chłop strzelający na luzie stoi przed kamerą, a właściciel psa odwrócony plecami do kamery w kapturze, żeby nikt nie poznał xD
  • Odpowiedz
mam dzieci i 45kg psa.

Jedyny pies który mnie ugryzł to jakiś mały szczur.

Także pieprzysz głupoty.


@gwynebleid: no a mnie za gówniaka #!$%@?ł w łydkę owczarek niemiecki, tak że miałem z 7 szwów, także skończ #!$%@?ć głupoty
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
Duzego psa latającego luzem, bez kagańca i ewentualnie obroży, zbliżającego się do człowieka traktowałbym gazem i kopniakami bez zastanowienia. Ale nie każdy nosi tylko gaz jak widać. Mam psa i nie rozumiem jak można być tak nieodpowiedzialnym idiotą jak niektórzy.
  • Odpowiedz