Wpis z mikrobloga

Dwa warte uwagi wpisy o tym, dlaczego mleko sie rozlało i Bitcoina nie da się już zatrzymać

1. It’s Too Late—Nothing Can Stop The Bitcoin Protocol

"By the year 2028, the Bitcoin protocol will be the standard for secure and censorship-resistant value transactions on a global scale. As its network effect grows, multiple layers of applications will be built on top of the Bitcoin Blockchain, and the world will see value and commerce flow like never before. Money will flow like pure information—instant, secure, practically free, open, and programmable."


2. Bitcoin. It may fail but we now know how to do it

"Which is why Bitcoin is an excellent idea. It fulfills the needs of the complex system, not because it is a cryptocurrency, but precisely because it has no owner, no authority that can decide on its fate. It is owned by the crowd, its users. And it has now a track record of several years, enough for it to be an animal in its own right. For other cryptocurrencies to compete, they need to have such a Hayekian property."


#bitcoin #kryptowaluty
kapibar - Dwa warte uwagi wpisy o tym, dlaczego mleko sie rozlało i Bitcoina nie da s...

źródło: comment_XxCS7SG9Jugf7nxgP55pzzdevReV9t5m.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@thexDguy: właśnie nie każdy transfer środków, wszyscy to już wiemy i nie ty pierwszy tu odkryłeś, że skalowalność dowolnego rozwiązania IT na takie, by obsłużyło cały świat jest dobrym inżynieryjnym problem do rozwiązania. Od tego wymyślono warstwę drugą, czyli LN.

kazdy transfer srodkow na swiecie potwierdzany przest wyszystkich wlascicieli srodkow na swiecie, ciekawe co moze pojsc nie tak xD


I tak, ten pomysł wydawał się ludzkości zawsze szalony, bo nie
  • Odpowiedz
@kapibar: GENIALNY WPIS! WYKOPUJCIE JAK NAJWYŻEJ

Idealnie wyjaśnione, #!$%@? że ludzie tego jeszcze nie widzą ja już mam dość tumanom tłumaczenia. Jak ktoś jest ignorantem to jego strata, za głupotę się płaci. I będą płacili, mi jak za 10 lat będą potrzebowali btc ;)

@dla_zabawy: Ty to powinieneś czytać codziennie jak mantrę to może coś dotrze w końcu bo jeszcze za bardzo masz zaślepiony umysł przez system.
  • Odpowiedz
@dla_zabawy: Mówiłem, poczytaj:

Government Risks


Going into 2013, during the second Bitcoin hype-cycle, the greatest risk was from the governments of the world — what if the US banned Bitcoin? What if governments made it illegal to own Bitcoin? The New York Bitlicense set an ominous precedent, but by the end of 2013, at least in free and democratic countries around the world, this risk had gone down to zero as well.
  • Odpowiedz
uwazasz, ze caly glob i supermocarstwa pozwolą na istnienie cwaniakow, ktorzy z zamiarem spekulacyjnego profitu nakupowali sobie bitcoinow jak jeszcze byly relatywniemalo popularne, pozwoli im decydowac o swiatowych rynkach i kontrolowac gospodarke przez trzymanie lapy na ilosci waluty w obiegu


@thexDguy: nie pozwolą, będą za wszelką cenę starali się odkupić je od nich, płacąc swoim papierowym pieniądzem drukowanym z powietrza dopóki ludzie nie zorientują się, że nie warto więcej przyjmować
kapibar - > uwazasz, ze caly glob i supermocarstwa pozwolą na istnienie cwaniakow, kt...

źródło: comment_NpuHwikijh6m45IjmLfOb0PlPeAjfysd.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@thexDguy: Ja już mam was dość #!$%@?. Po prostu dość co dziennie tłumaczyć kolejnemu to samo....
Jak #!$%@? mają nie pozwolić? Nie da się. Zabraniać sobie mogą jak państwa mają wystąpić przeciw pojedynczym jednostkom? Co to za militarne fotki? Ty musisz być bachorem poniżej 20 jeżeli nie ogarniasz czegoś takiego i myślisz że coś inteligentnego mi wrzucasz.
  • Odpowiedz
@thexDguy: #!$%@?, codziennie na takich jak tu marnuję czas, nawet nie czytam twoich farmazonów. Przejrzyj profil tam masz wszystko i codziennie 30 postów do identycznych jak ty, całe godziny czytania argumentów. Nie mam ochoty ci nic udowadniać dzieciaku, wykłócać się o rację. Możesz sobie połechtać ego że mnie zaorałeś a ja uciekłem z braku argumentów. Po prostu marnujesz mój czas prymitywie. Czarno
  • Odpowiedz