Wpis z mikrobloga

Mateusz 22 Kraków

Zgłoszenie nr 248 z dnia 2018-03-27 18:37:18

Imię: Mateusz
Wiek: 22
Miejscowość: Kraków
Kim jestem?
Hej. Mieszkam w Krakowie. Mam tu dobrą pracę, rodzinę, świetnych znajomych. Od czasu do czasu pochodzę na studia. Generalnie mam tu niemal wszystko czego mógłbym chcieć :P

Wygląd
Jest to mityczne 180cm xd Babcie niestety poległy na froncie walki o moją masę i od zawsze byłem szczupły, stabilne 63kg, "lekkoatletyczna" sylwetka. Ubieram się schludnie, elegancko, pełen smart casual. Lubię trzymać się kanonów i schematów.

Zainteresowania
Kocham muzykę z lat 60-80. Pink Floyd, The Doors, Jimi Hendrix, Led Zeppelin, Rolling Stones, Depeche Mode, Joy Division, i tak dalej i tak dalej - muzyka to dla mnie jedna z najpiękniejszych rzeczy jakie stworzyła ludzkość. Od niedawna zbieram winyle w pierwszych, kolekcjonerskich wydaniach, kompletuję dobry sprzęt audio "z epoki". Bardzo kusi mnie zacząć przygodę z gitarą elektryczną, ale na razie jestem na to zbyt leniwy :v Uwielbiam też motoryzację z tego okresu i jestem urodzonym kierowcą spędzającym w aucie pół życia. Od czasu do czasu wychodzę na miasto ze znajomymi, jako że jesteśmy zgraną ekipą z niektórych takich wypadów zostają niezapomniane historie i wspomnienia. Kiedyś jeździłem sporo na rowerze robiąc sobie kilkudniowe wycieczki z namiotem. Za jakiś czas planuję zainteresować się motocyklami, wtedy kiedy nie będę już miał na co wydawać kasy xd

Czego oczekuję?
Bratnia dusza? Druga połówka? Jest wiele określeń, a definicja jest jak dla mnie oczywista - ktoś z kim mam szczerą ochotę dzielić swoje pasje, swój czas, kogo będę chciał mieć przy swoim boku niemal zawsze i wszędzie. Szukam związku z jednej strony lekkiego, młodzieńczego, szalonego. Z drugiej dojrzałego, pełnego wzajemnego zaufania, troski, zrozumienia. Wierzę w to że ludzie albo do siebie pasują i poczują to już od pierwszego spotkania, albo nie i nie ma sensu ciągnąć czegoś na siłę. Trzeba tylko spróbować.

Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?
Hmm - jedziemy samochodem w kompletne odludzie - beskidy czy coś w tym stylu i robimy sobie piknik na łonie natury, wieczorem wtulając się w siebie przy ognisku sącząc butelkę wina i rozmawiając o świecie, życiu, o nas, przy dźwiękach "Wish You Were Here" przygrywających cicho z samochodu.

Stosunek do ślubów, dzieci, używek.
Ślub i dzieci to dla mnie na tą chwilę takie coś co robią inni ludzie. Nie lubię myśleć o przyszłości, żyję z dnia na dzień. Co nie znaczy że mówię nie, po prostu na razie o tym nie myślę. Sporadycznie lubię wypić, papierosów nienawidzę, zielone zdarzy się od czasu do czasu zapalić. Są rzeczy których chętnie bym spróbował, w bliższej lub dalszej przyszłości.

Jestem stuprocentowym flegmatykiem, jego definicja całkiem nieźle mnie podsumowuje. Mam wrażenie że wszystko idzie mi tak jak powinno i nie mogłoby być lepiej. Mam poukładane życie które uwielbiam i świetnie się w nim odnajduję. Mam wrażenie że mam wszystko. Wszystko poza jednym istotnym elementem układanki - kobietą którą kocham i która kocha mnie.

Kliknij tutaj jeśli zainteresowało Cię to ogłoszenie

Kliknij tutaj jeśli chcesz umieścić własne ogłoszenie

Kliknij tutaj jeśli chcesz przejrzeć listę wszystkich uczestników

#mirabelkaszukamirka < tag z ogłoszeniami kobiet
#mirekszukamirabelki < tag z ogłoszeniami mężczyzn
#mirekszukazonykrakow < tag z ogłoszeniami tego miasta

#mirekszukazony

Pobierz
źródło: comment_NmJ1fnc5FWhTCd5XpNPXc3xERBvmcNoZ.jpg
  • 1