Wpis z mikrobloga

@krootki: znalazłem już nawet gościa który się tym zajmuje, ale ciągle odkładam żeby się umówić. Mapy są jeszcze w miarę aktualne (przynajmniej w moich rejonach), ale bardziej mi przeszkadza że nie można bez odblokowania systemu sprawdzać dokładnego ciśnienia w oponach. Chociaż najgorsze chyba to i tak jest brak wskaźnika poziomu płynu od spryskiwaczy, ale tego już się nie do odblokować softem, trzeba by montować czujnik :/
To jest super w Fordach, że można tak mocno grzebać w sofcie i zmieniać tyle rzeczy. W szoku byłem, że kupiłem auto bez navi, pojechałem do gościa i po pół godzinie miałem już samochód z nawigacją :) Nie znam drugiej takiej marki, gdzie można tyle "mieszać" w oprogramowaniu :)
@chomik666: Jak wgrałeś tapetę itp? Podejrzewam, że pendrive Ci czyta, więc jaki format danych ustawiłeś? :P
Też mam mk5 z SYNC2, wspomniałeś o jakichś wskaźnikach - ciśnienie opon itp, gdzie to jest? :D
@Kodziak: jak odblokujesz w systemie to powinno się móc wyświetlić dokładne ciśnienie na komputerze pokładowym, tak to co najwyżej będzie truć że coś jest nie tak, ale dokładnie nie powie. Z tapetą to musisz wejść w ustawienia>wyświetlacz i tam to będzie. Potem tylko wpinasz pendrive'a i klikasz Dodaj. Tylko musi być rozdzielczość bodajże 800x384 i do 1,5 mega.
@krootki: Ta ? A w mazdzie kupujesz auto bez navi, ktora kosztuje 2k+, zamawiasz karte za 150 zl wkladasz do auta, przypisuje ci sie do vinu i masz ori mapki z aktualizacjami Mazdy ;)