Wpis z mikrobloga

Cholera... Nie wiem jak ugryźć ten odcinek.

Pierwsza część to był majstersztyk dosłownie cieszyłem się jak małe dziecko ze łzami w oczach jak Goku i frieza walczyli ramię w ramię ze wspomaganiem c17... coś wspaniałego i ta kreska O.o

Ale druga część to już widać lecieli żeby skończyć i tak po najniższej lini oporu.

Życzenie C17 do przewidzenia, było wspomniane wszędzie kilka miesięcy temu.

I ta część mnie zawiodła... Serio chciałbym żeby Grande Padre jednak zrobił bunt aniołów gdzie Whis byłby po stronie ludzi. Na sam koniec mogli pokazać twarz Grande Padre ze złowrogim spojrzeniem (coś mogłoby go opętać?) i rozpocząć bunt...

Mimo wszystko odcinek wspaniały i tyle lat a db dalej daje tyle samo radości.... :-D

#dragonball #dragonballsuper
  • 7
@Insane_Mike ogólnie wszyscy mają beke ale ja bym taki koncept zobaczył. Bunt aniołów i nowa forma Gohana który w tym sezonie został strasznie zeszmacony... Nie dostał nowego poziomu nawet na turnieju nie wspominając kim był przez cały DBS
@dancap Bunt aniolow nie ma totalnie sensu. Ani Zenki ani anioly nie postrzegaja swiata jak smiertelnicy, maja zupelnie inny system wartosci (poza jedzeniem xD). Ich rola to nadzorowanie tego eksperymentu ktorym sa wszechswiaty i umozliwienie smiertelnikow rozwoju (po co to nie wiem xD). Jedyne prawdziwie boskie istoty w swiecie DB, taki ktos sie nie buntuje.
@Insane_Mike wiesz co może nie sam nowy poziom ale serio pewny siebie Gohan mystic z buu sagi to nie ta #!$%@? która była w DBS. Serio liczyłem że mystic dostanie jakiegoś kopa zrobić coś z aurą spowodowane złością...