Wpis z mikrobloga

@vegeciak jestem przeciwny takiej patologii u braku szacunku dla matki, szanuje go tylko za to że ma jaja robić coś takiego i przy tym zarabiać, on akurat może nie myśli jak trzeba, ale dużo kumatych zarobi to co ma zarobić i pójdzie w inny biznes.
szanuje go tylko za to że ma jaja robić coś takiego i przy tym zarabiać


@stoprocent: Robienie dla pieniędzy idioty z siebie, swojej rodziny i znajomych. Rozpijanie matki, niszczenie życia bratu. Do tego "brudzenie" sobie w papierach za różne bójki, zakłócanie ciszy, itp. itd. Świetny powód do szacunku, nie ma co...

Jeśli już miałbym kogoś za coś podobnego szanować, to chyba tylko Bystrzaka. Koleś mieszka na zadupiu, nie robi sobie żadnych
@stoprocent: Więc nie powinieneś pisać "szanuję go", a "szanuję tych, którzy myślą..."

Grubas robi z siebie idiotę za hajs, który kiedyś się skończy a łatka internetowego błazna zostanie. Jego nie ma za co szanować.

Rafatusa też szanujesz "bo ma jaja robić coś takiego"?

Ośmieszanie się za nowy telefon czy grę na PS4 (bo tak to mniej więcej wygląda u knura) to przejaw głupoty, nie odwagi.
@vegeciak może źle się wyraziłem, podziwiam jego odwagę albo można nazwać głupotę. Tak jak mówiłem gdyby był mądrzejszy a tacy się zdarzają, zarobią z tego hajs i dobrze go spożytkują, a taka patologie trzeba tępić bo dzieciaki biorą z tego później przykład.