Wpis z mikrobloga

Powiedzcie mi, czy jest nadzieja jeszcze jakakolwiek dla mnie.
Kupiłem w lightinthebox 2 karty pamięci. Jedna doszła, druga ma taki tracking:
https://t.17track.net/pl#nums=959677446111

Problem w tym, że karty nie dostałem, żadnego awizo, listonosz nic nie wie, na poczcie nic nie wiedzą. Paypal wczoraj spór zakończył na korzyść sklepu, bo przecież tracking pokazuje, że doszło. Przysięgam na wszystkie świętości, karty pamięci nie dostałem i jestem teraz w czarnej dupie, a przynajmniej 120parę zł w plecy.
Z tym trackingiem to też mi się trochę dziwne wydaje, że paczka zmieniła na status 'Delivered' idealnie miesiąc później po przepakowaniu w Polsce, nawet godzina i minuta taka sama.
Pani na poczcie jak widzi nr 959677446111 to od razu mówi, że paczka nierejestrowana, bo w systemie poczty niczego takiego nie ma. Listonosz mówił, że pewnie dlatego, że te paczki z Chin są często przepakowywane i mają takie dziwne trackingi.
Dziś próbowałem dzwonić do PayPala pytać, czy jakieś zaświadczenie z poczty nie pomoże, ale nie doczekałem się przez 5min na odebranie kogoś na infolinii. Nie miałem więcej czasu, więc jutro jeszcze spróbuję.
Jakaś porada od ekspertów? Pogodziłem się ze stratą kasy w sumie już, ale może cud nastąpi. Kij w dupę złodziejowi, który ukradł tą kartę. Albo jeszcze lepiej niech straci zdjęcia z wakacji ( ͡º ͜ʖ͡º)

#lightinthebox #tracking #paypal #pocztapolska
  • 4