Wpis z mikrobloga

Mirki, czy ktoś z Was miał kiedyś sytuacje, kiedy zarezerwowaliście pokój na booking.com po czym dostajecie telefon od nich, że hotel się pomylił z ceną że albo zaakceptuje nową albo mi anulują rezerwacje? Myślałem, że trafiłem okazje bo pokój 10 euro napewno by taką był w Grecji, no ale to poza sezonem bo maj to nie widziałem w tym nic dziwnego.

Jedyne co zapoponowali mi to zniżkę z 45 do 40 euro i zaznaczyli, że to cena ostateczna, trochę mało.. czy ktoś był w takiej sytuacji i coś ugrał?
#bookingcom #booking #podroze #nocleg
  • 5
@personalnyMisio: troche nielegal, ale moze skontaktuj sie bezposrednio z tym hotelem i zapytaj jaka cena bedzie jesli dogadacie sie poza booking ;) w koncu hotel placi niemalą prowizję za takie rezerwacje, więc może w ramach tej kasy ktora hotel zaplacilby bookingcom opuszcza Tobie cene i oni zarobia a Ty dostaniesz sensowniejsza oferte:) daj znac jak sprobujesz i co wyszło:)
@porfaworek olalem sprawe i znalazlem nawet cos lepszego za cene nieduzo wyzsza niz pierwotnie placilem. Napisalem tez pare paszkwili na goscia z customer serivece bo mnie zwyczajnie zlewal, ale to juz raczej zeby sprawdzic czy to ma jakies znaczenie bo sam mam juz to w dupie. Oczy mi to otworzylo musze przyznac, jest mega niepozytywnych opini na temat booking. Wychodzi na to ze z airbnb czlowiek jest paradoksalnie pewniejszy swego niz tutaj.