Wpis z mikrobloga

#ps4 #bloodborne Po pierwsze chciałem powiedzieć, że na początku gra wydawała mi się słaba, bo za trudna. Po kilku dniach zmieniam zdanie i stwierdzam że to jedna z najlepszych gier w jakie grałem :D

Mam pytanie: czy te kamienie które służą do ulepszania broni wypadają często? Dosyć często mi wypadały z tych 2 wilkołaków za mostem z kulą ognia, natomiast z innych wilkołaków (tych na moście przed pierwszym bossem - tą wielką bestią) nie zauważyłem żeby w ogóle wypadły (a zabiłem je 2 czy 3 razy).

I kolejne pytanie: jak daleko można ulepszać broń i jak mocno koszty rosną? Na razie ulepszyłem topór na +2 i kolejne ulepszenie kosztuje 8 kamyków. Zastanawiam się jak bardzo koszty będą dalej rosły i jak często można te kamienie dropnąć. Zastanawiam się czy można je łatwo farmić bo korci mnie ulepszenie pistoletu mimo że bardzo rzadko go używam. Jeżeli ciężko jest farmić kamyki to na razie będę zbierał na ulepszanie topora.
  • 18
@nielegalny_imigrant: max jest +10 do broni, co kilka "poziomow" broni zmienia sie rodzaj wymaganego do upgradeu materialu. Ogolnie level broni wzglednie malo daje, najwiecej dają wkladane w broń "kamienie". W sumie to farmic w zwyklym swiecie sie nie oplaca, wszystko co najlepsze wypada w labiryntach, zeby uzyskac dostep do labiryntu trzeba zabić bossa Blood Starved Beast (po polsku to chyba Bestia żądna krwi)

EDIT: o tym mówie https://www.gry-online.pl/S024.asp?ID=1597&PART=825
EDIT 2: jakbys