Wpis z mikrobloga

@Kilikrst: u mnie zawsze o tej godzinie jest pita kawa a jak są pracownicy to na 12 przypada im przerwa - każdemu jest potrzebna a latem często o tej godzinie są i tak największe upały więc w sumie to dobra pora
  • Odpowiedz
@Kilikrst: AGROBIZNES o panie! Duż TV oglądałem na początku 90. i to było jedno z większych gówien (dosłownie hehe) a najgorsze było to że mieliśmy wtedy tylko 2 kanały więc jeśli na dwójce (hehe) w tym czasie nic innego nie leciało to musieliśmy z bratem rozmawiać :/
O! Jeszcze nie lubiłem tego programu muzycznego Luz. Ile tam było gadania! Ciężko to było strzymać...
  • Odpowiedz
@Kilikrst ehh typowy agrobiznes, no elo dopłatki już wypłacone no zajebiscie jest, paliwko se tanieje mmm, pszeniczka tanieje na rynkach więc sprzedawać #!$%@? bo za dużo zarobita. W nienawiści do agrobiznesu tak zostałem wychowany ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kilikrst: W południe najgorsze słońce, idealna pora na przerwę, a jednocześnie na taki program, bo chyba nie o 20 w czasie największej oglądalności. Chociaż dzisiaj to bez znaczenia, bo maszyny mają kabiny, klimatyzację, a rolnik może sobie sprawdzić ceny w 5 minut w Internecie, dziwne, że ten program nie wypadł z ramówki z 10-15 lat temu i robią go do dnia dzisiejszego.
  • Odpowiedz
@Kilikrst: Każdy kto potrzebuje konkretnych informacji i nowinek z branży. Tak wiem- internet, ale nie każdy z niego korzysta. Wbrew pozorom jeden z ostatnich sensownych programów w TV, choć akurat mnie nie interesuje.
  • Odpowiedz