Wpis z mikrobloga

@ChooseWiesly: To jest próba, czyli pościg mam od samego początku, auto ustalone przez grę (pewnie to będzie BMW M3 albo Murcielago). Plan jest taki, żeby #!$%@?ć na 99tkę i jeździć w kółko przez pół godziny, potem wiadomo ¯\_(ツ)_/¯
@Fontanero: Z tego co wiem to x7 wjeżdża przy próbie nr. 69, która jest w Czarnej Edycji, i tam jest bodajże Camaro z 69 roku czy coś takiego. Ja mam chyba zwykłą edycję. Oprócz tego jest jeszcze inna próba nr. 69 którą już zrobiłem (trzeba wpisać burgerking na ekranie startowym, ale to zwykły wyścig, to odblokowuje jakieś unikatowe części, które dają jakieś niewielkie bonusy w stosunku do części platynowych).
@Bachal: A tam kusisz od razu. Tylko przypominam o istnieniu modów ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak coś to jest jeszcze jeden jaki znam, ale usuwa częściowo efekty które dawały ten specyficzny dla MW klimat.
johnkashtan - @Bachal: A tam kusisz od razu. Tylko przypominam o istnieniu modów ( ͡°...
@manieczek007: Może nie beznadziejne, ale mi też się nie uśmiecha grać z tymi modami. Mirek mówił o MW w HD, to podesłałem mu te mody co przetestowałem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Sam gram na czystej grze.
@PP96: Ten trik z dworcem nie zawsze działa, bo helikoptery są niedopracowane i często widzą przez sufit czy tam dach.
@PP96: Stanąłem na autobusach, nie przystanku, ale to w sumie ten sam sposób. Gra skończona ( ͡° ͜ʖ ͡°) Teraz chyba ściągnę Black Edition dla tej jednej próby na poziomie 7, ciekawe czy save ze zwykłego MW zadziała.