Wpis z mikrobloga

@Djkudlaty olej ostatnio wymieniany, świece zmienione przed świętami jakoś. Klocki ostatnio wymienione, tarcze zmienione w tamte wakacje. Ogólnie sam stan techniczny jest bardzo dobry według mnie. Szczególnie jak na te lata i przebieg. Jest nowa chłodnica, nowy akumulator i nowe opony na lato. Zimowki ostatni sezon.
@twinzpl to skoro podstawy są ogarnięte ja bym go odstawił do mechanika żeby jeszcze sprawdził układ turbo, kompresję na cylindrach. Jak wyjdzie ze wszystko z nim w porządku to jechać na hamownie sprawdzić ile koni uciekło.

Na jak duży wzrost mocy mogę liczyć


Zależy od mapy. Moc kosztem wytrzymałości, dodatkowych modów. Z 20km bezpiecznie pewnie będzie można uzyskać

ile mniej będę płacił za paliwo


Mniej na pewno nie. Nie licz na to
@twinzpl w takim razie zostaw tak jak jest. Nawet jeśli ktoś ogarnie auto i je zoptymalizuje pod kątem spalania to moc nie wzrośnie a może nawet i zmaleć. Nie warto. Lepiej przerzucić się na auto o mniejszej pojemności albo z instalacją LPG jeśli chcesz zaoszczędzić. Coś jest kosztem czegoś i tyle ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@twinzpl: jak interesuje Cię Białystok, to Zaprzal - turbodiesel.pl
Kolega robił tam 2.0 tdi na 180km i jest ok.
W Zambrowie jest AWRacing - kolega robił tam tuning mechaniczno - czipowy i jest zadowolony