Wpis z mikrobloga

@OlejekErotyczny

To jest temat na osobną dyskusję, przed 2019 raczej nie ma szans na premierę. Tak w skrocie: devsy nieco przeholowali z rozmachem, tempo prac nad nowymi mapami jest za wolne, do tego w obszarze optymalizacji gra jest w stanie praktycznie surowym.

Eft dalej jest dla mnie rewelacyjną gra i bez wahania kupilbym ja jeszcze raz, ale netcode i fps niestety ja zabijają.
@OlejekErotyczny nie zgodzę się. siedzę w community od sierpnia 2017 i wydaje mi się bardzo nieprawdopodobne, by skończyło się na wariancie dayz. Devsi dbają o przepływ informacji i wyznaczają sobie jasne priorytety.

Natomiast inna sprawa, ze tworcy przelicytowali na samym początku developmentu i postawili sobie zbyt ambitne założenia. Tak jest w wielu aspektach gry. Widać rozmach, tylko że praca jest niedokończona. Dobry przykład to udźwiękowienie. Model jest wspaniały, ale na reddicie wpłynęło,
@OlejekErotyczny to nie są amatorzy, finansowo też dobrze stoją - battlestate games to co prawda nowe studio, ale to de facto ekipa od Contract Wars, i maja na liście plac około setki osób. oczywiście z pewnością nie jest tak, że dysponują nieograniczonym budzetem, natomiast mają całkiem spore środki i potencjał do realizacji ambitnych założeń.