Wpis z mikrobloga

Jak ja bym chciał żeby ludzie na wykopie nie byli umysłowymi #!$%@? ale nie #!$%@?, trzeba zwyzywać tego drugiego bo on nie ma, według mnie, racji a ja argumentów, trzeba być specem od wszystkiego i #!$%@?ć jak typowy Janusz przed telewizorem oglądając pogodę, wiadomości i sport. Zawsze znajdzie się taki co (myśli, że) wie lepiej i nie napisze tego jak człowiek tylko jak troglodyta. Do tego jeszcze wysyłanie zdjęć swoich mikropenisów razem ze spasionymi kałdunami licząc nie wiadomo na co. Czemu? Nie dość że to jest obrzydliwe to jeszcze sami przez siebie tracicie resztki swojej i tak mizernej godności. Skoro już o tym mówię, warto dorzucić coś na temat mizoginów. Wiadomix, wszystkie kobiety to #!$%@?, żadna nie odstaje od szablonu a wszelkie racjonalne, przeciwne argumenty trzeba zmieszać z błotem tak jak ich autorów, jeszcze by się okazało, że mirek mądrala znawca wszechrzeczy nie ma racji i co wtedy. Prawie zapomniałem o tym, że spora część nawet nie potrafi dobrze otagować i, czy tego chcesz czy nie, musisz zobaczyć do czyjej doniczki nastał dziś czyjś ulubiony patostreamer. Szanownych śmieszków, urwisów, blogerów, ludzi ratujących poziom jest zdecydowanie za mało względem patologicznej chołoty. A spróbuj się tylko o coś zapytać - albo dostaniesz zjeby albo jakiś debil napisze "gówno" i dostanie w luj plusów. Dyskusje polityczne to już w ogóle cyrk biorąc pod uwagę szacunek do drugiej osoby i rozgarnięcie ludzi po obu stronach barykady oraz polityczne trolle. Zawsze wchodząc w komentarze liczę na to, że dowiem się czegoś mądrego, czegoś co zmieni moje zdanie na jakiś temat ale zamiast tego dostaję porcję obelg rzucanych przez dwóch idiotów w siebie nawzajem. Wszystko pięknie podsumowuje sytuacja, w której jakieś bordo praźródło wszelkiej wiedzy #pdk wrzuca swoją, możliwie jak najbardziej radykalną, opinię a stado baranów plusuje bo już im się pod włosami coś zagotowało z nadmiaru emocji. #zalesie ##!$%@? #nieotakiemirkonicnierobilem
  • 2
  • Odpowiedz