Wpis z mikrobloga

Mirki z #android #nexus7 takie #pytanie - korzysta(ł) ktoś z jakiegoś lekkiego ROMa do Nexusa 7 2012?

Na stockowym 5.1.1 po włączeniu WiFi i połączeniu z siecią z tabletu nie da się korzystać.

Nic więcej poza działaniem w nim apki Youtube czy przeglądarki nie wymagam, chciałbym dać go rodzicom do przeglądania internetu.
Da się go jeszcze jakoś pobudzić do działania czy się zwyczajnie zestarzał?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach