Wpis z mikrobloga

Ma rację typ bardzo , ja w porę się otrząsnąłem , na ostatni moment i raczej się udało. Dziś odczułem skutki zdrowienia, mianowicie wyszedłem do ludzi na pół dnia , kopanie w piłkę itd , śmiech, zajebiście. FAP kiedyś był na porządku dziennym , teraz nawet już nie myślę o samym challenge'u , ale sobie policzę do 90 dni i elo z tym , żyje w czystości umysłu i ducha ;) można
@Mr_George: "There are two great windows of time to change brain function. The first window is before age nine as the brain’s grey matter completely develops by then. The next window is before age 19, when the white matter completely develops. Unfortunately for Jack, he missed both developmental opportunities."

z książki

Why Isn't My Brain Working?

Jak się całe młodociane życie obijałeś, to potem tego nie nadrobisz. Możesz mieć
Pobierz ameneos - @MrGeorge: "There are two great windows of time to change brain function. T...
źródło: comment_G35RXu1A5ukPCifY7rCQrnupUZwCyZNm.jpg
@Mr_George: zawsze myślałem że większośćtego gadania że człowiek dobrze się uczy polega na tym że większość ludzi kończy ostatecznie edukację w wieku 25 lat (magisterka i potem nudna praca)
Mam nadzieję że jest tak jak myślę bo 25 lecie moich urodzin już niedługo.