Wpis z mikrobloga

@Velominati: chodzilo o oblezenie twierdzy, zeby sie #4konserwy podniecily, ze w koncu WIELKA POLSKA tupie nozka. No ale PiS sie przeliczyl... myslac, ze Zydzi tak jak Francuzi i Niemcy nie zareaguja na ciaganie za nogawke no i sie troche wymknelo spod kontroli XD
@pk347: Ja #!$%@?ę, pomyślcie jeszcze sobie, że PiS będzie rządzić co najmniej drugą kadencję. Pewnie, że kraj będzie się rozwijać, ale zamiast w tempie Rumunii, Czech czy Słowacji, to nie wiem, Grecji? XD
@pk347: Wiem, że zasługują, ale jakby nie było, to też jestem Polakiem, na PiS nie głosowałem, emigrować nie chcę, więc co? Mam się truć w Krakowie, bo pieniądze na wymiany kotłów zamiast na wymiany kotłów poszły do Rydzyka?!
Jak będzie polski Majdan, to się wybiorę, bo niejednemu narodowcowi jestem w stanie #!$%@?ć.
po pierwsze, to obecny rząd operuje na warstwie emocji.
żaden z dużych tematów przez ostatnie dwa lata nie był konsekwencją rozwiązywania problemów, pacz; zus, służba zdrowia. w zamian dostaliśmy; aborcje, kasę od niemców czy degradacje zdechłych ludzi, czy to ze gowin przymiera głodem
a tak naprawdę mamy upartyjnienie i obsadzenie posłusznymi tłukami, fundamentalnych organów w państwie(sądy, służby) mamy proces uwłaszczenia (200mln nagród dla ministrów, to 40mln składek dla partii) o przejęciu stołków
Pobierz syn_admina - po pierwsze, to obecny rząd operuje na warstwie emocji.
 żaden z dużych...
źródło: comment_NA41JyzNA1180TTudbiIawxAMwacTh1r.jpg