Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Niebieski wyjechał dzisiaj ze znajomymi, ja nie mogłam, bo mnie nie stać. Pogodziłam się z tym kilka miesięcy temu i jakoś się trzymałam. Nie przypuszczałam, że dopadnie mnie to dopiero po informacji, że są już na miejscu. Jeszcze mi napisał, że w czasie podróży były widoki, które na pewno by mi się podobały.

Mam nadzieję, że uda mi się dostać lepszą pracę i też kiedyś gdzieś wyjadę. Siedzę teraz kilka tysięcy kilometrów od niego i czuję się, jak Grażyna, która będzie miała napisane na grobie, że nigdy nie żyła i nigdzie nie była.

Musiałam to z siebie wyrzucić, Drogie Mirko.

#smutek #feels #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 77
a jak pisale pare miechow temu, ze trza sie wiazac z rownymi sobie statusem, to mnie minusowali. ludzie ogarnijcie sie, rozumiem romantyczna wizje w pelni egalitarnego spoleczenstwa przekazywana w mass mediach, ksiazkach itd, ale to bzdury dla debili. jak nie stac cie na wspolne wyjazdy i ten stan sie przez dluzszy czas nie zmieni, bo nie masz zawodowych ani innych perspektyw na to, to lepiej sie rozstan, bo gosc przestanie cie szanowac
@AnonimoweMirkoWyznania: Wiem, że na gości powieszą psy, ale dlaczego ktoś ma rezygnować ze zwiedzania świata bo partnera/partnerki nie stać? Wtedy zostaje albo siedzenie w domu i faktycznie obydwoje w dupie będą i gówno zobaczą, albo trzeba brać partnera na takim samym poziomie finansowym czyt. nie wiązać się z biedakiem co jak wiemy na wykopie jest szkalowane prawie jak wymóg +180cm. Przecież nie wymagajmy od faceta/kobiety aby sponsorował wyjazd czy kombinował kasę
@AnonimoweMirkoWyznania: Z jednej strony, to trochę dziwnie wygląda, ale z drugiej, to gdybym chciał polecieć np. do Australii, bo to od zawsze było moje marzenie i byłaby dobra okazja, to co innego. Podejrzewam, że nie jesteście małżeństwem, więc moim zdaniem, to nie jest etap by rezygnować z takich rzeczy, bo koniecznie musicie robić takie rzeczy razem. Co taki gość miał zrobić? Pożyczyć kasę? Może nie miał, bo to kilka tysięcy, a
@Mijun Ja nam podejrzenie, że to dziewczyna z wcześniejszych wpisów na temat problemów, że chłopak jest bogaty, a ona nie.

No i są razem co najmniej kilka miesięcy, bo od tego czasu laska wie, że facet jedzie.

@AnonimoweMirkoWyznania Jeśli jesteś dziewczyną z bodaj dwóch poprzednich wpisów...
Zastanów się nad tym związkiem, bo facet nie rokuje na partnera życiowego. Wiadomo, że jie musi, a nawet nie powinien wszystkiego fundować, ale jeśli kompletnie nie