Wpis z mikrobloga

@ponury_stefan: MadCow został stworzony bodajże dla amerykański futbolistów - zakłada, że poza tym wykonujesz duża prace w innym sporcie, więc ma trochę małą objętość, żeby ograniczyć zmęczenie i mieć szansę zregenerować się na kolejny trening.
  • Odpowiedz
@ponury_stefan: Zdradzę ci pewną tajemnicę, każdy sensowny plan działa i to bardzo dobrze.

Wybierz sobie plan który uważasz za najlepszy dla siebie, który najbardziej cię przekonuje, następnie przeczytać co się tylko da o nim i zacznij mocno cisnąć według założeń planu. Do tego dieta + regeneracja i wyniki rosną :)
  • Odpowiedz
@IntruderXXL: Dieta jest, regeneracja jest. Znudziłem się trochę Sakerem, w którym zresztą miałem zastój i znalazłem BS. Jestem chwilowo ograniczony sprzętem, a BS mi pasuje. Pociągnę go 4-5 tygodni do przekroczenia obecnych maksów i zobaczymy na ile będzie efektywny.
  • Odpowiedz
MadCow został stworzony bodajże dla amerykański futbolistów - zakłada, że poza tym wykonujesz duża prace w innym sporcie, więc ma trochę małą objętość, żeby ograniczyć zmęczenie i mieć szansę zregenerować się na kolejny trening.


@kacperpzn: co za bzdura. madcow opiera się na podstawowych ćwiczeniach wielostawowych. kwestia tego, czy ktoś jest futbolistą "po siłowni" czy nie, nie ma tu znaczenia.
  • Odpowiedz
@biesy: Co z tego, że opiera się na podstawowych ćwiczeniach wielostawowych ? Ma małą objętość - przez to, że stosuje się rampy, które w zasadzie są dodatkową rozgrzewka przed serią główną. I to czy ktoś jest futbolistą ma duże znaczenie, poczytaj może Scientific Principle of Strenght Training

EDIT. Mała objętość budowaniu siły to się jeszcze sprawdzi, ale @ponury_stefan pisał też, że celem jest Hipertofia. Poza tym nie uważam, że ten program
  • Odpowiedz