Wpis z mikrobloga

@Neytiri: uuu Belville :3 Co prawda nie mój pierwszy bo pojawiły się długo, długo po pierwszym jaki dostałam ale cudowne klocki :3 Lepsze były tylko Lego Scala ale to już nowsze było. Nie rozumiem swoją drogą czemu nie kontynuowali serii Scala :( Kupowałabym pewnie dalej xD
Najstarszy mój zestaw lego, to jakieś absurdalnie stary zestaw z lat 70-tych chyba jeszcze. Dostałem go w paczce z pomocą humanitarną w stanie wojennym :)
Z ludzikami zupełnie nie przypominającymi tych późniejszych, i to w wersji dla jakichś naprawdę małych dzieci - później to się nazywało duplo.
Miałem tam między innymi dokładnie tych dwóch ludzików
Pobierz kubako - Najstarszy mój zestaw lego, to jakieś absurdalnie stary zestaw z lat 70-tych...
źródło: comment_bCybFEwsYfwWRWknpq1FFolZI1WprWJQ.jpg
@kapitan_kleks: wiele mirkow dodało pierwsze lego, to były czasy.... a teraz nie ma czasów :P

Lego jak lego... ale pamiętam do dzisiaj jak dostałem pierwsze w zyciu Lego Technic. Był to niebieski smigłowiec... jaki on był piękny ehh... miał jeszcze możliwość dobudowania silniczka sterowaego za pomocą pilota na kabelek który, był zasilany chyba 8 bateriami AAA...

Budowałbym.
Pobierz P.....e - @kapitan_kleks: wiele mirkow dodało pierwsze lego, to były czasy.... a tera...
źródło: comment_GS9Pkw37dlydyUWyHaIywUX9KiTsRiwB.jpg