Wpis z mikrobloga

Obecnie mam Macbooka Pro z Mid 2010, z dyskiem SSD i 8GB RAM. W miarę to hula, lecz na stronach internetowych już potrafi chrupnąć. Na jaki model byłoby warto wymienić tak do około 3,5 k? Air 2017? Czy jakąś używkę Macbooka z Retina?
#laptop
#macbook
#apple
  • 7
Co retina to retina wiadomo, aczkolwiek ja używam Air'a z 2014 po przesiadce z PRO 2009 w zeszłym roku i uwielbiam go strasznie za mobilność i czas na baterii. Przy moim dość biegowym trybie życia - jestem niesamowicie zadowolony z jego rozmiaru , wagi i czasie na pracy na baterii - od kiedy mam Air'a prawie zawsze mam go przy sobie - po prostu mi nie przeszkadza. - wg mnie, to zależy
U mnie laptop jest uzupełnieniem stacjonarnego kompa z dwoma monitorami, wiec kiedy potrzebuje coś dużego podziałac to wybieram biurko i stacjonarny komp jednak. Do zwyczajnego przeglądania netu, seriali przed spaniem, przelewów, zakupów czy śmieszkowania w necie jest idealny ;) Ja bym na PRO nie zamienił :)
@stjimmy: nad tym maleństwem bym sie nawet zastanowił, ale jedno wyjście to trochę mało. Nawet dwa wyjścia w pro zwykłym sprawiają ze mam rozkmine czy brać z touchbarem czy bez