Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Powrót na #tinder #badoo jest dla mnie jak strzał w mordę. Postanowiłem się w końcu ustatkować trochę, w sumie 30 lvl już na karku i pomyślałem, że może warto zacząć już szukać kogoś na stałe a nie kolejną małolatę do szalenia.

Ustawiłem przedział wieku 24-30 i #!$%@? miałem. O ile jeszcze #rozowepaski w wieku do 24 lvl jeszcze jakoś wyglądają to #!$%@? po tej magicznej dacie idą w 2 strony:
- grażynowieją;
- udają wielkie niedostępne korpobitch z wyrazem mordy jakby cierpiały na ostrą biegunkę w chwili robienia zdjęcia.

Różnica, jak zmienisz ustawienia z radosnych, uroczych i seksownych 20-24 latek na zmęczone życiem i szukaniem księcia 24-30 latki jest porażająca.

Są wyjątki ale to jak szukanie cholernej igły.

Od piątku dałem z 30 serduszek. Muszę nadmieniać, że większości pań ze wschodnio brzmiącym imieniem?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 18
@AnonimoweMirkoWyznania: kurła.. jakie to prawdziwe. Aczkolwiek zdarzają sie wyjątki, sam spotykałem się ze kobietą która była bardzo atrakcyjna, miała własną firmę, miała 30 lvl ale niestety, zbyt bardzo dzieliły nas światopoglądy. Do dziś mam kontakt ale bez romanosowania. Aaa no i na tinderze są normalne laski, tylko nie trzeba zaczynać rozmowy od "hej zakisze u Cb ogóra?"
TerminowaKaczka: Niemal wszyscy moi kumple ktorzy do tej pory szaleli, wiele panienek, jednorazowe przygody, brak zainteresowania stalym zwiazkiem, przebieranie w panienkach - teraz maja taki sam dylemat. Chca sie ustatkowac, a tu ciezko, bo wartosciowe dziewczyny znalazly sobie facetow o podobnych wartosciach i priorytetach i z nimi sie juz ustatkowaly.
Ja tez swiety nie bylem - zepsulem jeden dobry zwiazek bo mnie ciagnelo by sie "wyszalec". Potem na szczecie sie ocknalem