Wpis z mikrobloga

wtf? chciałem dzisiaj kupić sobie #iphone 8 plus 64gb.
Pojechałem do MediaMarktu pobawilem sie modelem testowym mowie dobra spoko biore.

Przepraszam, czy mogę prosić o iPhone 8 Plus 64gb czarny?

Chwileczke

Przepraszam na ten moment nie mamy żadnego tylko ten złoty testowy


Chodzi mi o to ze to troche kiepsko, że taka siec jak media markt nie posiada ANI JEDNEGO takiego modelu na stanie? gdzie ktos chce wydać 4 koła a nawet nie wiadomo jak to ugryźć bo pan pracownik nie wie kiedy bedzie dostawa i lepiej zebym sobie zamowil w internecie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#kurtyna #logikaniebieskichpaskow #zalesie #heheszki
  • 14
ale tam masz tylko bezprzewodowe ładowanie, wiadomo bogatemu nie zabronię:), ale polecam kupić coś rozsądniejszego, albo samsunga s8, albo s9 nawet:) już nie mówiąc, że media markt jest drogi, przynajmniej w Polsce. To tyle, miłego szastania kasą :)
@vundo: a zobaczysz różnicę? z reszta ios jest dośc wydajnym system (co wcale nie dziwi, bo jest mało skomplikowany). Sorry, ale apple po prostu wyruchało klientów, proponując im bardzo drogiego X (który tak na prawdę, żadną sensacją nie jest, a szczególnie nie jest wart tych pieniędzy), a dla tych co nie chcą wyrzucać 5 kafli na telefon rzucił 8, czyli lifting tak naprawdę flagowca sprzed roku, który był liftingiem starszego flagowca.