Wpis z mikrobloga

Jednak wracamy do formy poprzedniej czyli na głosowanie na GORSZĄ rzecz. Jako, że w poprzednim głosowanie najmniej głosów miał Mikado - więc i on odpada! Znowu są zdania, że nie ma Fanexa czy innego ketchupu - nie da się dać więcej niż 10 propozycji w ankiecie...
Głosujemy tak jak napisałem na najgorszy z pozostałych
Zapraszam również do obserwowania autorskiego tagu ---> #wykopowawykreslanka
oba-manigger - Jednak wracamy do formy poprzedniej czyli na głosowanie na GORSZĄ rzec...

źródło: comment_JB0JIKbhUjyQJPzrSb3N9QQUoRjr1zqK.jpg

Pobierz

Zagłosuj na najgorszy!

  • Kotlin 3.5% (231)
  • Heinz 2.8% (183)
  • Hellmans 1.9% (123)
  • Mc Donald ketchup 9.9% (653)
  • Roleski - Ketchup Markowy 3.8% (250)
  • Włocławek 7.6% (501)
  • Tortex 52.7% (3477)
  • Pudliszki 8.8% (579)
  • Dawtona 9.2% (606)

Oddanych głosów: 6603

  • 133
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tortex to mi się kojarzy z takim spontanicznym grillem albo rożnem na ostatnią chwilę z dawnych lat :p
Coś jak "mamy 50 zł, trza za to kupić kiełbasy, a-----l, ketchup i jakieś pieczywo"
  • Odpowiedz
@oba-manigger: ej a mając na uwadze to że kotlin robi włocławek, to gdy odpadnie jeden z nich, drugi też jest automatycznie zdyskwalifikowany? xD

tortex odpadł

a c--j z wami i waszymi wypalonymi od taniego piwska i ruskich petów kubkami smakowymi, które niedoceniają jedynego prawilnego keczupu na zapiekankach
  • Odpowiedz
Badzmy szczerzy z 2 miesiace temu jadłem oatatnio włoclawka z biedry. Jak zobaczyłem niebieską etykietę na ketchupie od razu mi się przypomniały pochwały Mirków i go kupiłem.

K---a on jest ohydny! W nim jest więcej octu niż pomidorów, w nim jest więcej octu niz w butelce octu. K---a jadłem kanapke z serem i octem. Jak jestem nauczony szanować pieniądze i zjadać wszystko do konca, tak w-----------m ten ketchup prawie pełen do kosza.
  • Odpowiedz
@skk1993: wloclawek sie z----l, to fakt. Opcjonalnie jeszcze ze sloiczka jest taki w miare, ale tez juz nie to samo co za dawnych lat.
Keczup kwidzyn smakuje jak dawny wloclawek - jak dasz rade zdobyc to sprobuj.
  • Odpowiedz
nie wiem k---a, lubię texmex, kuchnię chińską, japońską, indyjską mimo że w dzieciństwie zero kontaktu z takimi smakami, mogę żreć hawajską, awokado, tofu, jakieś dziwne kasze chuje muje na kiju i jakoś mogę się przyzwyczaić do nowych smaków, zupę rybną z głowizny i octu na wigilię o-------ę i jeszcze wyliżę talerz i poproszę o dokładkę mimo że wielu polaków wzgardzi, ale każden jeden keczup oprócz tortexu wali mi koncentratem i c--j i
  • Odpowiedz