Wpis z mikrobloga

@szaremyszki: @biskup2k: Wymieniałem akumulator, poprzedni padł - stąd problem. Pierwszy dali mi bez stopy B13 Yuasę, a teraz zamieniłem na jakiegoś TAB'a. Problem w tym, że plusowa klema nie trzyma super mocno. Tutaj chyba jest problem. Teoretycznie auto ma 95 000km 2011r.
Obstawiam klemkę, czujnik spryskany na wtyczce kontaktem, jutro jeszcze przeglądnę połączenie.

Teoretycznie martwie się o ten rozrząd, czy kompresję.
  • Odpowiedz
@biskup2k: Nie odpala. Po skasowaniu odpali, po wyłączeniu i próbie odpalenia - błąd wraca. Raczej tryb awaryjny.
Teraz w trasie też nie chciał odpalić ale po odpięciu/zapieciu klemy, zamknięciu wszystkiego (keyless :/ ) i ponowieniu próby odpalenia, zadziałał. Po dojechaniu do celu sytuacja z brakiem odpalania powtarza się.

Wygląda mi na prądy... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@szaremyszki: akumulator ma zaledwie parę dni '18r. Po odpięciu czujnika położenia wału o strony wydechowej i wpięciu, można odpalić. Zamówiłem używkę identyk z alle... założę, skasuje błąd i zobaczymy co dalej...

Czy ten typ tak ma? wieje jak cholera spod odkręconego korka oleju (zero dymu, nic nie pluje olejem na jałowych obrotach) korek zasysa ładnie przy dokręcaniu. Z otworu na bagnet - przedmuchów brak.

"mój" mechanik nie bardzo garnie się do
  • Odpowiedz
@Gosztyl: Ale nie tak tragicznie, czujnik wymieniony. Jutro skasuje błąd i zobaczymy czy wsio gra. Marcin, wiesz jak zrobić, żeby drzwi "CIĘŻEJ" się otwierały ? Nie lata nic na zawiasie, po prostu #!$%@? mnie ze lekko się otwierają od wewnątrz tak jakby były, #!$%@?. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@szaremyszki: czujnik wymieniony, bez zmian. Zauważyłem że na zimnym silniku pali bez problemu. Ostatnio poprawiałem filtr powietrza KN na opaskach bo prawie spadł. Myślisz ze przyczyna może być w dolocie ? Testowac na Plak nieszczelnosci ? Zabrudzony filtr odrzucam bo na zimnym pali.
Z góry dzięki!
  • Odpowiedz