Wpis z mikrobloga

Hej Koncertomaniacy.
Które miejsca / sektor w #atlasarena w #lodz polecacie? Chce sprawić staruszkowi w prezencie urodzinowym bilety na koncert Scorpionsów. Sęk w tym, że to już starszy Pan (lvl 52 ( ͡ ͜ʖ ͡)) i niekoniecznie może mieć ochotę stać cały koncert, a nie chce kupić mu miejsca siedzącego tak, żeby nic nie widział i nie słyszał. Podpowiecie?
#kiciochpyta #koncert #pytanie
  • 6
  • Odpowiedz
Bierz boczne i im mniejszy numerek rzędu tym lepiej. Nie bierz tych z tyłu areny, bo to siedemset tysięcy kilometrów od sceny i widać tam tyle, co nic. Czyli np. tutaj: http://media.livenationinternational.com/lincsmedia/Media/y/r/b/6e4f4532-5d38-412c-b0b6-f0b4892455c8.jpg polecam sektory O i F, w następnej kolejności P i E, w następnej R i D i tak dalej, aż do U i A, które są najtańsze i najgorsze. O dźwięk nie ma co się spinać, bo nagłośnić Atlasa nie
  • Odpowiedz
@LaCzyzetta: dla mnie te boczne są lepsze bo więcej widać a na wprost to siedzisz bardzo daleko i w sumie to oglądasz koncert na telebimach. Kupuj na płyte, ja zabrałem ojca na Iron Maiden, miał 50 lat i ustał :)
  • Odpowiedz