Wpis z mikrobloga

@Kotek_Karolek No raczej wszedzie lokale nie powalaja wystrojem bo kebab to typowy street food a jak chcesz dobry to jest kilka miejsc. Polecam promyk na slonecznym stoku przy. Ul. Upalnej lub kebab xxl na waszyngtona. Co do lokalu to juz lepiej na burgerki sie wybrac bo mniej chamsko.
  • Odpowiedz
Polecam promyk na slonecznym stoku przy. Ul. Upalnej lub kebab xxl na waszyngtona. Co do lokalu to juz lepiej na burgerki sie wybrac bo mniej chamsko.


@fruwajacy_dronik: przeciez grek jest lepszy od kazdego z tych miejsc
  • Odpowiedz
@RBNG: @Alorotom: @fruwajacy_dronik: No dobrego kebsa to bym #!$%@?ł, ale jak widzę warunki panujące w większości lokali oraz mam przed oczami paskudną jakość, z jaką niejednokrotnie się spotkałem, to tracę nadzieję, czy w tym mieście da się dorwać coś nawet nie wybitnego, ale chociaż normalnego.
  • Odpowiedz
@Kotek_Karolek: Ja to kebabów w bułkach nie jadam bo jakbym chciał bułkę zjeść to bym zrobił sobie kanapkę, box i tortilla tylko, a z racji że już nie ma Gyrosa na warszawskiej ( gdzie przez 3 lata tylko tam jadłem ) to Bar Tam i tortilla pozostała która mi smakuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz