Wpis z mikrobloga

Mirki mam do was takie pytanie. Od ponad roku posiadam BMW 330i. Generalnie dobry samochód, dający sporo frajdy z jazdy, ale jego utrzymanie doprowadza mnie już powoli do złego stanu psychicznego. Włożyłem w nie już jakieś 8k, a co jakiś czas wychodzą nowe usterki. Są to w większości małe rzeczy, ale psują całą radość z użytkowania auta. Warto włożyć w to auto jeszcze jakieś 5k(2k w lakier i 3k w naprawy mechaniczne), pojeździć do końca ubezpieczenia i sprzedać, czy sprzedać już teraz w takim stanie za jakieś 15-18k? #bmw #e46 #samochody #motoryzacja
  • 37
@crejzus: możesz próbować, ale to nadal nie ma sensu jeśli chcesz ten samochód zaraz sprzedać, bo na pewno nie dostaniesz sumy "cena niemalowanego + koszt malowania".
@lysyzlasu: jakby to był mpak i w dobrym stanie to może ale raczej wątpie, że 15 wyrwie. Ja ze soją rok temu się bujalem ponad 4 miesiące. Ten sam rok, kolor graugreen więc dość unikatowy. Ale miałem diesla i porobionego wraz z turbiną i po generlanym remoncie silnika ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@bidzej @akwajuk21: generalnie to mam 2 komplety rocznych opon, do tego felgi 17 po regeneracji więc myślę, że na tą chwile za 18k to mogę wystawić. Z blacharki to trzeba trzeba przemalować zderzak, nakładkę na próg, maskę i wymienić prawy błotnik bo rdza się pojawiła.
@kipowrot: porównujesz zapewne laleczkę do auta w które trzeba włożyć w/g op 5 k .

PS
Tak samo można kupić Malucha za 10 000 zł a można za 1 500 zł takiego samego malucha tylko sprawnego tak jak w/w bmw ( ͡° ͜ʖ ͡°)