Wpis z mikrobloga

@Primusek:
Był autem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

- Nie ma gdzie trenować, to jest powtarzane w każdym wywiadzie. Przyjechałem z pucharowych zawodów i przed samymi igrzyskami trenowałem na rolkach, bo nie było gdzie iść na narty. Jakie jest podejście do wyczynowego biegania w Zakopanem było widać przy okazji Pucharu Świata w skokach. Trasa została zasypana szutrem, żeby zrobić parking - powiedział Staręga.
@Primusek: Tylko na skoczni w ramach ważnych zawodów, jak był Puchar Prezesa PZN to nie przyszedł, bo przecież telewizja na to nie jeździ, no to po co.
Zastanawia mnie też czy Małysz jako dyrektor koordynator ds. skoków i kombinacji naszym kombinatorom też nosi narty. :>
@Mesmeryzowany: Jezus smaria. Przecież to jest patologia. W PZPNie też była patologia, ale przyszedł Boniek z Sawickim i z miejsca udało im się 20 mln zaoszczędzić z miejsca. Później wybrali Nawałkę, zrobili VAR, zaczęli walczyć o polskich juniorów urodzonych za granicą, a dzięki wpływom Bońka udało mu się załatwić Eleven Sports miejsce na platformie Polsatu dzięki czemu Ekstraklasa ma szansę na ponad 300 mln kontrakt z praw telewizyjnych, a takiemu Polo
Rozumiem, że za ten dodatkowy hajs to stadiony PZPN zbudował?


@Mesmeryzowany: ?? Tego nawet analogią nie można nazwać. W Polsce zawsze były stadiony. Lepsze, czy gorsze, ale były. Trasy zjazdowej nie ma nawet jednej. Porównujesz sytuacje, których nie da się porównać. I ktoś taki napisał mi, że lepiej, żebym się nie wypowiadał?
Usuń konto najlepiej, może jakieś strzępy rigczu zachowasz.
@Mesmeryzowany: No popatrz. Czyli to znaczy, że nie ma o to zabiegać. Doskonale wiem, że nie może. Miałem nadzieję, że nie trzeba pisać o rzeczach oczywistych. Status PZPNu nie pozwala kupować praw telewizyjnych Ekstraklasy a jednak Boniek załatwił najprawdopodbniej przełomowy kontrakt dla Ekstraklasy.